На Вінниччині стався витік газу з загоранням на магістральному газопроводі «Прогрес»

25.03.10 11:31 2619

Виток газу з послідуючим загоранням на поверхні землі стався близько 22 години 24 березня підземному магістральному газопроводі «Прогрес» (діаметр 1420 мм, тиск 50 атм) поблизу с. Олександрівка Жмеринського району Вінницької області.

На Вінниччині стався витік газу з загоранням на магістральному газопроводі «Прогрес»

Про це «proUA» повідомила прес-служба Міністерства з надзвичайних ситуацій.

Виток газу стався на відкритій місцевості через свищ, що виник на підземному газопроводі.

Газопровод належить Національній акціонерній компанії «Нафтогаз Україна» та обслуговується Барським лінійно-виробничім управлінням магістральних газопроводів.

Жертв, постраждалих та загрози населенню немає. Причина загорання встановлюється.

У ніч на 25 березня аварійна бригада Барського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів для припинення горіння і витоку газу перекрила засувки та проводить відбір тиску з аварійної ділянки.

Транспортування газу організовано по іншим газопроводам, без зменшення об’ємів постачання. О 8 год. керівництвом Барського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів планується провести обстеження місця події з визначенням порядку та об’ємів відновних робіт.

Для забезпечення протипожежної безпеки на місці події знаходиться відділення Державної пожежної охорони МНС та працює оперативна група Головного управління МНС у Вінницькій області.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:proUA
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)