Електронні лікарські книги хочуть реалізувати на Вінниччині

30.03.10 09:55 2343 3

Схильність людей до алергії та інформація про перенесені ними хвороби — такі дані про вінничан будуть вказані в єдиній інформаційній базі пацієнтів. Її розробляє міське управління охорони здоров’я Вінниці.

Електронні лікарські книги хочуть реалізувати на Вінниччині

— Такий електронний паспорт допоможе швидко отримати повну інформацію про пацієнта, — пояснює ”ГПУ” Тамара Васильчук, начальник міського управління охорони здоров’я. — Буває, людину привозять без свідомості, ”швидкою”. І неможливо випитати, на що має алергію, чи може, хворіє діабетом.

— Таке нововведення буде корисне пацієнтам і лікарям, — каже стоматолог міської поліклініки Світлана Довгалюк, 30 років. — Алергію на обезболююче та антибіотики виявляємо в пацієнтів часто. Хворі про це забувають. Одному чоловіку вколола обезболююче на лідокаїні, а в нього алергія на цей препарат. За кілька хвилин почав задихатися, лікували його від анафілактичного шоку. Тоді згадав, що в молодості брали пробу на лідокаїн і рука розпухла. Такого точно не було б, якби факт занесли до електронної картки. Інша дівчина почала пити діазолін, найпростіші таблетки від алергії. Вони діяли на неї, як наркотики. Крутилася голова, втрачала свідомість, в очах рябило. Лікарі не вірили, що таке може бути.

До електронних паспортів мають внести всю інформацію з амбулаторних карток вінничан у поліклініках. Тамара Васильчук сподівається, що нововведення скоротить час прийому населення в поліклініках Вінниці. Лікарям не треба буде заповнювати медичні картки.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Анна
  Анна
  01-04-10, 16:45 | IP:109.108.242...
  Уважаемый Александр и Сергей читая ваши отзывы складывается впечатления что в медицине работают умственно не полноценные люди, которые не то что компьютерами пользоваться не могут, а и мобильных телефонов не видели. Удивляет при этом то, что люди, которые так легко разбрасываются подобными суждениями, при необходимости обращаются в поликлиники, вот только спрашивается зачем? Если бы Вы были профессионалами в своей области, Вы бы знали, что в каждой профессии встречаются случайные люди и это беда не только медицины. А что касается данной инициативы - что бы сократить время посещения специалистов должно быть достаточное количество техники, а не 1 компьютер на 3 терапевтов.
 • 2. Олександр
  Олександр
  30-03-10, 10:52 | IP:95.134.13...
  Наші лікарі і так лінуються заповнювати медичні картки, а надати їм компютера то це хіба що для гри в пасьянс. При керуванні охороною здоровя, в поліклініках нашого міста переважно лікарі одного віку з пані Тамарою Васильчук, а то і старші, можна уявити собі як бабуся в товстих окулярах,яка не володіє українською мовою , буде набирати інформацію для заповнення моєї ,чи Вашої медичної карточки. Нові ідеї мають вноситись молодими керівниками, а не передпенсійного віку, які пропонують нереальні пропозиції. Пані Тамаро, спустіться на грішну землю,хоча-б наведіть елементарний порядок у ввірених Вам закладах, щоб якась пам'ять залишилась у людей про Ваше керівництво медициною в нашому місті.
 • 1. Сергій
  Сергій
  30-03-10, 10:25 | IP:77.121.96...
  так буде набагато лекше підробляти діагнози та інші свої "ляпи" лікарям.
  крім того хто, де і за який кошт має навчити всіх лікарів користуванню компьютером, адже дуже багато таких, що до компьютера і близько не підходять, особливо передпенсійного і пенсійного віку.
  в "поліклінніках" та лікарнях в штатах зявляться свої сісадміни, чи буде один бігати по лікарнях "на виклики" до кожного педіатра, в якого "завис" компьютер чи "тормозить" пасьянс косинка?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)