Нещодавно матеріально-технічна база КУП «ЕкоВін» поповнилась новою одиницею техніки – сміттєвозом HIDRO-MAK, який додатково укомплектований мийним механізмом. Це обладнання дозволяє мити та дезінфікувати контейнери одразу ж на місці, не залишаючи після цього брудну воду на майданчику.

Процес миття здійснюється з допомогою струменів води під великим напором, тож сміттєві баки очищаються швидко і якісно. Також є можливість миття контейнерів вручну – за допомогою пістолета високого тиску. Наразі працівники КУП «ЕкоВін» ознайомлюються з новою технікою.

«Це авто не лише збирає та вивозить сміття, а й миє всі типи контейнерів. Об’єм баку для чистої води – 1000 куб. м, для брудної води – 650 куб. м. Обидва баки розташовані за кабіною. Контейнер миється 15-30 секунд, це досить швидко. Він встановлюється на підйомний механізм автомобіля і автоматично перевертається, при цьому сміття сиплеться у відповідне відділення, де пресується і залишається закритим спеціальною панеллю. Після чого відкривається інше відділення – миюче. Передбачено кілька режимів роботи обладнання для миття: автоматичний, ручний та напівавтоматичний», – каже директор КУП «ЕкоВін» Петро Гриневич.

На КУП «ЕкоВін» прибув новий сміттєвоз із функцією миття сміттєвих контейнерів

Таке обладнання не лише дозволяє дбати про екологію, а й залишає після роботи естетичний вигляд. Сміттєвоз має задню загрузку, що дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика з контейнерами. Сталь кузова стійка до зношення.

На КУП «ЕкоВін» прибув новий сміттєвоз із функцією миття сміттєвих контейнерів

Щодоби у Вінниці працює 19 спецавтомобілів КУП «ЕкоВін», які забезпечують вивіз сміття. Наразі у місті обслуговуються понад 350 контейнерних майданчиків, 1870 контейнерів. Раніше для дотримання належного санітарного стану сміттєвих баків, працівники КУП «ЕкоВін» мили їх в ручному режимі безпосередньо на майданчику. Тому було прийняте рішення придбати для міста сміттєвоз з функцією миття контейнерів, який зможе якісно і швидко проводити миття контейнерів та вивозити використану воду.Переглядів: 3899
Поширень: 0