На початку тижня по вул. Островського розпочалась реконструкція теплотраси

16.05.10 12:35 2280 1

11 травня по вул. Островського стартували роботи по заміні старих труб теплотраси на нові, попередньо ізольовані. На період реконструкції рух транспорту на цій ділянці дороги перекрито.

На початку тижня по вул. Островського розпочалась реконструкція теплотраси

Цьогорічна холодна зима підтвердила наміри керівництва КП «Вінницяміськтеплоенерго» провести капітальні роботи на ділянці теплотраси по вулиці Островського. Часті пориви призводили до зупинки подачі тепла та руйнації дорожнього покриття. Повна заміна старих труб дозволить надовго забути про аварії на цій ділянці, оптимізувати систему теплопостачання в Замостянському районі та покращити показники по енергозбереженню підприємства в цілому.

Окрім цього, реконструкція вказаної ділянки теплових мереж дозволить оптимізувати систему теплопостачання із закриттям неефективних малопотужних котелень з коефіцієнтом корисної дії 60-70%, які розташовані на вулицях Ленінградській,36; Некрасова,70; Коцюбинського,50 та 50-річчя Перемоги, 57. В комплексі це дозволить покращити якість роботи значної частини системи опалення в районі колишнього Хімпрому та прилеглих будинків. При цьому переключення теплового навантаження з цих котелень на ТЕЦ-1 дозволить досягнути економії газу до 150,16 тон умовного палива на рік.

Свого часу такі масштабні роботи не можна було проводити через те, що один мікрорайон могли обслуговувати кілька окремих теплопостачальників. Після об'єднання двох найбільших теплопостачальних організацій міста в єдине комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго», яке взяло на себе велику відповідальність і навантаження, розпочалась серйозна робота по оптимізації роботи усієї системи теплопостачання обласного центру, яка суттєво вплине і на підвищення якості надання послуг, і на ефективність роботи самого підприємства.

«Та технічна політика, яку ми сьогодні проводимо, дійсно ефективна, - говорить Вінницький міський голова Володимир Гройсман. - Об'єднання потужностей великих підприємств теплозабезпечення міста дало можливість відпрацювати повну єдину технічну політику щодо модернізації всієї системи теплопостачання. Що є дуже важливим з огляду якості надання тепла та енергозбереження».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Олександр
    Олександр
    16-05-10, 13:31 | IP:95.134.119...
    На цій ділянці вулиці, рух перекрито ЧАСТКОВО, їздять тролейбуси в реверсному режимі, їздять машини з крутими номерами, а сьогодні, в неділю, коли відсутні працівники ДАІ, їздять ВСІ, хоча чітко висять заборнні знаки.
    Труби - доречі вже майже проклали, НОВІ, і дуже оперативно.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)