85 чиновників в області судили за корупцію

26.05.08 01:23 2194 1

Про це говорили на спільному засіданні колегії облдержадміністрації та президії обласної ради щодо завдань органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів з питань посилення боротьби з корупцією, хабарництвом та фактами зловживання службовим становищем.

85 чиновників в області судили за корупцію

На засіданні з доповідями виступили прокурор Вінницької області, начальники управлінь МВС та СБУ у Вінницькій області, начальники управлінь охорони здоров’я та курортів, освіти та науки облдержадміністрації.

Обговорювали проблему негативного впливу корупції на стан розвитку економіки в країні та зовнішній імідж держави. Адже за оцінками Київського міжнародного інституту соціології громадяни України вважають найбільш корумпованими державтоінспекцію, міліцію, сферу отримання медичних послуг та вищої освіти, прокуратуру, податкові та митні органи.

На колегії також зазначалось, що в області високим залишається рівень адміністративних корупційних правопорушень серед працівників податкової адміністрації, посадових осіб місцевого самоврядування та співробітників органів внутрішніх справ. За інформацією прокурора Вінницької області у 2007 році правоохоронними органами області направлено до суду 246 протоколів про порушення Закону України «Про боротьбу з корупцією». У минулому році притягнуто до відповідальності 189 осіб, з яких 6 державних службовців 3-4 категорії, 37 держслужбовців 5-7 категорії, 64 голови сільських рад, 51 працівник правоохоронних органів, 2 депутати та 30 інших осіб.

За 4 місяці 2008 року правоохоронними органами області складено та направлено до суду 149 протоколів про порушення Закону Україна «Про боротьбу з корупцією» проти 118 за аналогічний період минулого року. З 95 розглянутих справ притягнуто до відповідальності 85 осіб, з яких 8 держслужбовців 3-4 категорії, 18 держслужбовців 5-7 категорії, 31 голова місцевих рад, 21 працівник правоохоронних органів, 9 інших суб’єктів.

Підсумком засідання стало прийняття плану заходів про посилення боротьби з корупцією в області.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Котляревський
    Котляревський
    26-05-08, 14:54 | IP:91.124.65...
    Це, так зване,спільне засідання, не що інше, як чергова порція локшини на вуха громадян. Кому потрібен набір безликих цифр , за якими , як правило, стоять стрілочники та неугодні, котрих треба було звільнити ? Хіба ці люди відмивали мільйонні суми з держбюджету,хіба вони, тримаючи вікна на митницях та кордоні безперешкодно, без митного оформлення ввозили контрабанду на мільйонні суми, займалися рейдерством, незаконним відчужєенням держмайна і т.д.і т.п ? Невже саме їм треба завдячувати тим, що за рівнем боротьби з корупцією Україна займає ПОЧЕСНЕ 138 місце в світі ? Очевидно що ні. Навряд чи подібні питання будуть предметом обговорення цих та подібних їй спільних нарад. Тим більше ніколи ми не дочекаємось результатів боротьби в цьому напрямку, бо як кажуть, ворон воронові ока не виклює.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)