До Дня молоді у Вінниці відбудеться акція «Світ рівних можливостей»

08.06.10 16:46 2551

10 червня у Міському Палаці мистецтв «Зоря» відбудеться благодійна акція «Світ рівних можливостей»

До  Дня молоді у Вінниці  відбудеться акція  «Світ рівних можливостей»

Діти та молодь із неблагополучних сімей демонструватимуть глядачам свої таланти, проводитимуть інтерактивні конкурси та ставитимуть тематичні театральні вистави. Метою проведення цієї акції, як стверджують організатори, є пропаганда здорового способу життя, зацікавлення молоді у проведенні свого часу з користю для себе та оточуючого суспільства.

Директор Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Сулімова розповідає, що у концерті також візьмуть участь діти з інтернатів та кризових сімей, які перемогли у фестивалі «Діамантова зірка». «Усіх дітей, незалежно від економічного стану його сім’ї чи від віросповідання, об’єднує потреба в увазі та любові, - говорить директор Вінницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Сулімова. – Цією акцією ми прагнемо привернути увагу широкого загалу до проблем дітей та молоді нашого міста».

У «Світі рівних можливостей» братиме участь також молодь, яка знаходиться на обліку в органах внутрішніх справ. Організатори вважають, що цей захід може допомогти таким підліткам усвідомити, що вони самі можуть змінити свою долю та перебороти труднощі, з якими вони зустрічаються у повсякденному житті та відмовитись від наркотичної чи алкогольної залежності.

У благодійній акції можуть взяти участь усі бажаючі. «Концерт обіцяє буде цікавим та багатим на сюрпризи від спонсорів, - каже Світлана Сулімова. – Кожен, хто прийде на свято молоді, зможе знайти для себе те, що найбільше його цікавить сьогодні».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)