15 тонн спирту та 700 літрів горілки вилучили податківці на Вінниччині

01.07.10 08:30 2363

У Калинівці співробітники податкової міліції викрили мережу незаконної реалізації спирту та самопальної горілки

15 тонн спирту та 700 літрів горілки вилучили податківці на Вінниччині

Більше 15 тонн чистого спирту і понад 700 літрів фальсифікованої горілки вилучили співробітники податкової міліції у чотирьох мешканців Калинівки на Вінниччині.

15 тонн спирту та 700 літрів горілки вилучили податківці на Вінниччині

Група налагодила у райцентрі організовану мережу виготовлення та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв, що виготовлялися з нелегального спирту. Активний продаж сурогату здійснювався не лише «на дому» в реалізаторів та на місцевому ринку, але й у закладах громадського харчування. Так, фальсифіковані напої податківці виявили та вилучили в тутешньому кафе, що належить одному з реалізаторів групи. Втім, основна частина нелегального спирту – більше 10 тонн - та основне виробництво «самопалу» здійснювалося в помешканні організатора, 38-річного мешканця Калинівки. Більша частина цокольного поверху в його будинку заставлена пластиковими діжками зі спиртом – всього 52 діжки та знаряддям для виготовлення алкогольної продукції – лійки, шланги, спиртометри, фільтри, пластикові пляшки.

Загалом в ході одночасного проведення обшуків в рамках порушеної кримінальної справи за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання і збут підакцизних товарів, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей) в помешканнях усіх членів групи податківці вилучили товарно-матеріальних цінностей на суму понад 930 тисяч гривень. Організатор групи утримується під вартою в ізоляторі тимчасового тримання. За скоєний злочин йому загрожує 5-10 років позбавлення волі.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області

 

Фото

15 тонн спирту та 700 літрів горілки вилучили податківці на Вінниччині 15 тонн спирту та 700 літрів горілки вилучили податківці на Вінниччині

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)