Кримінальне Поділля

23.07.10 13:30 4049

Вбивати, красти, дурити, вимагати хабарів стали більше, а гвавтувати менше.

Кримінальне Поділля

За повідомленням органів внутрішніх справ протягом першої половини поточного року зареєстровано 6700 злочинів, що на 24% більше, ніж у відповідний період минулого. Із загального числа зафіксованих кримінальних проявів 37% кваліфікуються як тяжкі та особливо тяжкі. Умисних вбивств та замахів на вбивство скоєно на 14% більше проти відповідного періоду минулого року, кількість крадіжок збільшилась у 2 рази.

Про те зимою та весною було задокументовано "лише" 12 зґвалтувань і замахів на зґвалтування, що на чверть менше, ніж у першій половині минулого року. Менше стали грабувати та йти на розбій.

Загальна кількість потерпілих від злочинів становила 4011 осіб, що на 40% більше ніж у минулому році. Всього нагла смерть в результаті злочинів зменшила населення Вінниччини на 67 осіб.

Із загального числа причетних до злочинів 4100 осіб встановлених органами внутрішніх справ 56% ніде не працюють і не навчаються, більше третини раніше вже ставали на злочинний шлях і кожний шостий йшов на злочин перед цим заливаючи сумління совісті оковитою.

Тенденції не втішні. Якщо темпи не знизяться, то в кінці року по кількості злочинів Вінниччина може спуститись до рівня 2004-2005 року.

Підрозділи МВД нашого краю працюють напружено і їм вдається контролювати натиск кримінальних проявів, про що свідчить виявлення ними тільки на початку року 9 організованих груп та злочинних організацій, що причетні до 52 тяжких та особливо тяжких злочинів. Але наша міліція потребує і суттєвої допомоги громадськості. Те що кількість випадків шахрайства збільшилась на 38%, а хабарництва майже вдвічі говорить про певну безпідставну необачність вінничан. Шануймося та будемо обережними. Більше уваги дітям та пенсіонерам (серед жертв цьогорічної зими та весни 557 пенсіонерів та 181 неповнолітніх).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександр Шемет
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)