УПЦ КП заявляє про церковне рейдерство у Вінницькій області

30.07.10 17:02 3811 30

Представники Української Православної Церкви Київського Патріархату заявляють про незаконну передачу храмів Московського Патріархату у Вінницькій області.

УПЦ КП заявляє про церковне рейдерство у Вінницькій області

Про це 19 липня повідомив на прес-конференції в Києві єпископ Вінницький і Брацлавський УПЦ КП Онуфрій, інформує Інтерфакс.

Він підкреслив, що кілька священиків у Вінницькій області погодилися на пропозицію перейти до Московського Патріархату, однак перейти разом з храмами та релігійними громадами. За словами єпископа Онуфрія, Вінницька обласна адміністрація "підтасувала факти" для передачі храмів Московському Патріархату. "І таким чином три храми були передані в управління Московському Патріархату", – додав представник УПЦ КП.

За словами єпископа, про таке рішення представників УПЦ КП не проінформували. "Ми дуже стурбовані тим, що не можемо добитися правди. Нас не слухають, нас не хочуть слухати", – додав він.

У свою чергу, адвокат Валерій Палій додав, що в результаті цих подій відбулися бійки, в тому числі священик Московського Патріархату побив парафіян УПЦ КП. "Подано 7 заяв про злочин в правоохоронних органах і ні на одне з них не реагують. Тобто, влада "кришує", прикриває злочинне діяння Московського Патріархату. Це церковне рейдерство", – підкреслив адвокат.

В. Палій також додав, що такими діями влада і представники Московського Патріархату порушують і законодавство, і Конституцію України. За його словами, вже направлені відповідні листи Президентові України та іншим представникам влади щодо цієї ситуації, проте поки що представники УПЦ КП жодної відповіді не отримали.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Релігійно-інформаційна служба України
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 30. Отаман Шепель
  Отаман Шепель
  10-08-10, 10:45 | IP:178.74.228...
  Гаспадін Андрей, начал отвечать вам на вашем уровне. Так как аргімуентов ві сами не даёте, а моих не видите.
 • 29. Андрей
  Андрей
  05-08-10, 13:26 | IP:77.121.107...
  Викликає здивування, пане Шепель, як у Вас гарно виходить, при термінології штибу "дурень" і "фанатик" та не відвопвідаючи на жоден із закидів, звинувачувати інших при цьому у злобі і ненависті. Це талант від природи чи набуте?
 • 28. отаман Шепель
  отаман Шепель
  05-08-10, 08:06 | IP:77.121.100...
  Просвітися, фанатику: http://cerkva.info/ru/publications/articles/690-nezalezhna-cerkva.html
 • 27. Отаман Шепель
  Отаман Шепель
  05-08-10, 00:09 | IP:77.121.100...
  Заховай гебешні пагони "христів" та більшовицький партбілєт. А ще краще сходи в дурку перевірся. Там все конструктивно.
 • 26. Христів
  Христів
  04-08-10, 15:31 | IP:79.143.37...
  Да, пане Шепель - це вас так святі апостоли навчили говорити "ЗЛЮБОВЬЮ" чи отці Церкви? Чи ваш жонатий "патріарх" Денисенко так вас навчив і ваші фашистські посіпаки із СС-Галичина і Нахтігаль? Чи все таки Денисенко, який розтоптав все святе, розтоптав Канони Церкви і 1). будучи монахом, єпископом мав дружину і 2-х дітей. 2). вчинив СВІДОМО розкол в Церкві ПЛЮНУВШИ на Канони, на постанови Вселенських, а не московських соборів. А ви все за українську Церкву ратуєте? - ратуйте, нещасний, ратуйте. А ми за ХРИСТОВУ Церкву ратуємо, яка НЕ НАЦІОНАЛЬНА, а НАДнаціональна, ВСЕЛЕНСЬКА і яка вчить, що християнин - не може бути націоналістом. А Христос про вашу сліпу любов до України каже:"Хто любить батька чи матір, жінку і дітей більше ніж МЕНЕ, той НЕ ДОСТОЇН Мене". Яке би ви і ваш "паріярх" любили Христа ви б НІКОЛИ не пішли на цинічне глумління над канонами і не пішли б в розкол. Але ви самі свідчите, що для вас УКРАЇНСЬКЕ, "українська церква" - то НАЙГОЛОВНІШЕ. нЕ ХРИСТОС, НЕ СПАСІННЯ, НЕ ІСТИНА вам дорога, не їх ви любите більше за все, а національне, те, що умовне, бо нація завжди умовність - в нашому генетичному котлі переварились десятки народностей і які тоді ми українці??? Судіть самі - в нашому генетичному котлі перемішані: словьяни всіх відтінків, половці, печеніги, татари, монголи, готи, гуни, німці, турки, євреї, скандінави і т.д - то ми після цього рафіновано-чисті українці??? - не смішіть. ЛЮДИНОЮ перш за все треба бути, ХРИСТИЯНИНОМ, ДЛЯ ЯКОГО НАЦІЯ І НАЦІОНАЛЬНЕ - ТО СМІТТЯ І ПУСТОТА, як каже апостол Павло, а не українцем. Бог не спитає чи ти був українцем, Бог спитає чи був ти ХРИСТИЯНИНОМ, чи жив ти згідно Моїх Заповідей. А що ви скажете:"Ні, Господи, не жив, бо більше за Тебе любив українське, те, що умовне і тимчасове, людей не любив, любив як жид лише рідних по крові". А патріот, це той, хто любить ЛЮДЕЙ, які живуть поруч, а не своїх по крові, і захищає їх від тих, хто хоче їхні душі погубити. Отже ви НЕ ПАТРІОТ УКРАЇНИ - бо ви пішли на шлях ПОГИБЕЛІ в розкол, і тягнете за собою в ту прірву і Україну, а хто врозколі, вчить ВСЕЛЕНСЬКА Церква, той ворог Бога і неспасається, якщо не покається. А ми, сини і доньки Церкви і є справжніми патріотами, бо ми ЛЮБИМО людей і дбаємо проїхнє спасіння, а ви про пусте і другорядне дбаєте, в марноті губите час.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)