Банкір з характером міняє професію?..

25.08.10 01:01 8747 35

Чому Леонід Тимчук та його команда пішли з найдинамічнішого вінницького банку

Банкір з характером міняє професію?..

В свій час, вибираючи банк для проведення банківських операцій, вибрав банк, що мав добродушну атмосферу, гнучкі підходи до клієнтів, молоду команду, амбіційного керівника. Нещодавно пройшла новина: Тимчук Л.П. не очолює більше столичний банк.

- Доброго дня, пане Леоніде! Ще вчора директор найбільш динамічного з Вінницьких банків, а вже сьогодні залишили банківську справу та ще й на піку розвитку?
Доброго дня! Вважаю, що всі розуміють: подібні рішення формуються людиною не за один день. Я два роки обмірковував цю ідею, але з початком економічної кризи для мене було зрозумілим: не можна залишати свій колектив у важкі часи, не можна нехтувати клієнтами, які очікують антикризові банківські заходи. Тому на певний час питання про вихід з банку було знято. Сьогодні мій вихід з банку - це виважене рішення.

- Чому все-таки вирішили піти? Важко приймати подібні рішення?
Внаслідок своєї життєвої позиції, пріоритетів та перспектив, вирішив, спробувати свої сили в інших бізнес-напрямках. Хоча це рішення мені далось не легко – 6 років наполегливої праці в банку мають значні результати. Тому хтось зрозумів мене, хтось не дуже. Хоча керівництво банку та я подякували один одному: я керівництву - за можливість отримати досвід управління великою фінансовою установою, керівництво мені - за досягнуті показники розвитку банка: філія була одна з кращих в системі.

- Що саме головне в роботі керівника банківської установи?
Будь-який керівник банку повинен побудувати політику відносин з клієнтами для формування довіри як бізнесу, так і фізичних осіб. Безумовно клієнтам необхідно зважувати ризики та переваги співпраці з банком. Часто, крім фінансових переваг при виборі банку, присутні такі суб’єктивні чинники як «людський фактор» - довіра до керівника банку, до команди, що з ним працює, - це формується або протягом певного часу, або в порівнянні.

- Пане Леоніде, чим займаєтесь на сьогоднішній день?
Є бажання реалізувати проекти в різних напрямках. Я очолюю управляючу компанію, розвитком якої активно займаюсь. Але банківський бізнес теж нікуди від мене не дінеться.

- То це не крапка в вашій банківській кар’єрі?
Безперечно - ні. Я повернусь, як тільки буду вважати, що у власній справі з мене буде досить контролюючої функції.

- Яка спеціалізація Вашої компанії?
Компанія пропонує послуги з пошуку та аналізу привабливих інвестиційних проектів, фінансового консалтингу, управління проблемними заборгованостями та об’єктами, антикризового управління та ризик-менеджменту. Ми пропонуємо розробку стратегії та тактичних кроків для проблемних підприємств щодо активізації розвитку бізнесу. Це в першу чергу стосується великих торгових центрів, підприємств торгівлі, переробної галузі, а також різноманітних сферах виробництва.

- Чому саме цим?
Пропрацювавши тривалий час в банківській системі, а це були «цікаві» часи: докризовий період розквіту бізнесу та можливість управляти банком в кризовий період, робота з проблемними питаннями, - накопився певний досвід антикризового управління, який на сьогоднішній день досить витребуваний на ринку.

- У Вас активна життєва позиція - Ви не замислювались над тим, щоб спробувати свої сили в політиці чи владі?
Вважаю, що сьогодні наша політика як державницька, так і на місцевому рівні давно вимагає зміни політичних сил, лідерів, пріоритетів. На мій погляд, сьогоднішня політика схожа на симбіоз радянських підходів влади з безпринципним відстоюванням бізнес-інтересів прийдешніх можновладців. Питання входження в політику наразі розглядається.

- Які Ваші політичні уподобання?
Політичні уподобання повинні бути єдині - розвиток держави, регіону, міста. Попри, негативний економічний та політичний стан, Україна має гарні перспективи розвитку. Ми обов’язково пройдемо цей шлях – питання: за який проміжок часу? На жаль для України, вона народила замало патріотів. Без поваги до держави політика ще довго буде предметом торгу. А потрібно, щоб була інструментом розвитку.

- Які у Вас життєві плани на майбутнє?
Якщо з традиційного чоловічого переліку, то в мене вже син росте, залишається побудувати будинок та посадити сад. Дякую

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 35. Джесс
  Джесс
  20-04-11, 18:20 | IP:92.112.57...
  А в розыск объявляют бывших подчиненных:
  http://umvs.vn.ua/wanted.php?id=69
 • 34. SVidOK
  SVidOK
  07-12-10, 16:07 | IP:92.112.103...
  Надежда умирает последней. Хотя её очередь может иметь и другую приоритетность.
 • 33. Джесс
  Джесс
  07-12-10, 14:35 | IP:79.143.32...
  9. Зобов’язати директора Вінницької філії ВАТ КБ «Хрещатик» Тимчука Л.П.:
  9.2. забезпечити відшкодування за рахунок винних працівників матеріальної шкоди в сумі 149 256,45 грн., завданої банку внаслідок завищення курсів купівлі банківських металів та заниження курсів їх продажу, та в сумі 501 грн. внаслідок невчасного внесення змін в ОДБ при зміні валютно-обмінних курсів;
  9.3. перерахувати у доходи Головного банку 105 396,50 грн. плати за ресурси не донарахованої при здійсненні трансферних розрахунків за січень і лютий 2010 року внаслідок неправильного встановлення індикативних ставок;
 • 32. Джесс
  Джесс
  07-12-10, 14:33 | IP:79.143.32...
  Так, я не поняла, мы че еще и комментарии чистим??...

  Поставнова "Про результати ревізії діяльності Вінницької філії ВАТ КБ «Хрещатик»" от 27 квітня 2010 року м. Київ:
  ...
  За систематичні порушення посадових обов’язків , що виявилося у невиконанні рішень Правління банку та розпоряджень Голови Правління ВАТ КБ «Хрещатик», здійсненні кредитних операцій з невиправданими ризиками втрати коштів банку, що призвело до виникнення проблемної і непрацюючої кредитної заборгованості та до збиткової діяльності філії, нанесенні збитків банку від проведення операцій з банківськими металами, та недоліки в організації роботи щодо підбору кадрів і контролю за їх діяльністю, що призвело до трудових і цивільних спорів з колишніми працівниками та завдання шкоди репутації банку директору Вінницької філії ВАТ КБ «Хрещатик» Тимчуку Л.П. оголосити суворе дисциплінарне стягнення та звільнити з займаної посади.
 • 31. Intern
  Intern
  19-10-10, 00:03 | IP:91.124.41...
  Сколько можно держать это интервью на сайте? Сколько заплачено за это пиар? Этот Характерный Банкир уже трудоустроился и открыл Терру Банк. И судя по тому, с кем интервью идут следом, то все понятно к чему этот пиар. А Хрещатик - тем почетней роль нового руководства...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)