За даними Microsoft найвищий рівень піратства у Вінниці

11.11.10 08:57 3933 16

Експерти підрахували який прибуток для України принесе боротьба з комп'ютерним піратством

За даними Microsoft найвищий рівень піратства у Вінниці

Зниження комп'ютерного піратства в Україні на 10% за 4 роки збільшить ВВП Україна на 586 млн. доларів і дасть держбюджету додаткові 88 млн доларів у вигляді податкових надходжень.

Такі дані повідомили сьогодні аналітики агентства IDC.

Якщо ж піратство програмного забезпечення скоротити на 10% за 2 роки, то ВВП країни виросте на 755 млн. доларів, а податкові надходження - на 116 млн. доларів.

За даними "Microsoft Україна", рівень використання піратського ПЗ в Україні становить 85%. Тобто на 85 комп'ютерах з 100 встановлені неліцензійні операційні системи.

"Вартість же всього неліцензійного ПЗ на українських комп'ютерах Microsoft оцінює в 272 млн. доларів", - повідомив генеральний президент "Microsoft Україна" Дмитро Шимків.

Кожен третій продавець пропонує піратський софт

За даними Microsoft, 33% українських продавців персональних комп'ютерів (магазини техніки і сервісні центри) пропонують покупцям встановити піратське ПЗ або ж відразу продають комп'ютери з неліцензійними операційними системами.

У той же час рівень установки піратського софта на нові комп'ютери в торгових точках знизився з 42% у вересні 2009 до 33% в березні 2010 р.

За даними дослідження Microsoft, яке проводилося в жовтні, найвищий рівень піратства у Вінниці (50%), Миколаєві та Одесі (по 48%).

Держава повинна показати приклад

В "Microsoft Україна" вважають, що для зниження рівня піратства України необхідні системні цілеспрямовані дії з боку держави.

"По-перше, держава повинна подавати приклад легального використання ПЗ. У даний момент ми ведемо переговори з урядом про терміни і вартість легалізації всього програмного забезпечення, використовуваного українськими чиновниками", - вважає Шимків.

По-друге, держава повинна підсилювати і розширювати кількість контролюючих органів, які борються з піратством.

По-третє, необхідна реалізація масштабних освітніх програм, завдяки яким люди будуть менше купувати піратський софт.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дело
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 16. Lyovka
  Lyovka
  11-12-10, 23:59 | IP:91.124.37...
  Бгггг.. не сміши, земляче...
  Яка в тебе ОС стоють на компі? Zver CD? Xtreme CD?
  Можливо ти ще скажеш, що перший твій комп'ютер був із ліцензійною ОС?
 • 15. Богдан
  Богдан
  11-12-10, 23:50 | IP:95.111.233...
  І Не виправдовуйтесь. Не здатні нічого придумати - купуйте у тих хто здатен.І не крадіть, бо у вас вкрадуть.Обігу коштів не буде. А тоді не треба буде купувати нічого, будемо красти один в одного. Такі ми бізнесмени.Купуйте - давайти жити всім, тоді й у вас будуть купувати. Це дуже цінна порада була. І не безкоштовна. Прочитали. Тепер Ви мені всі винні.А борги треба віддавати. Скоро прийду забирати.
 • 14. Lyovka
  Lyovka
  11-12-10, 23:33 | IP:91.124.37...
  Богдан, ти дуже чесний?
 • 13. Богдан
  Богдан
  11-12-10, 23:29 | IP:95.111.233...
  Ви б краще працювали, тоды б заробили 15 тис на офыцыйны програми. Тому як бызнес потрібно вести відкрито і чесно. Інакше це не бізнес, а крадіжка інтелектуальних результатів роботи інших людей. Коли твої малюнки в тебе заберуть так як ти вінду забираєш безкоштовно тобі буде неприємно. Поважай працю інших або придумай собі сам вінду але не кради. Крадіїв рано чи пізно ловлять за сраку і в тюрму. Або кради і ховайся.І вважай себе бізнесменом високого рівня. Але сам під одіялом знай що в тебе крадена вінда. І тряси колінами при кожній перевірці.Замість працювати спокійно.Сикло.
 • 12. Lyovka
  Lyovka
  15-11-10, 13:30 | IP:91.124.70...
  Мій друг так само не може купити архікад і 3дмакс, які просто незамінні у його роботі.. але такі вже й реалії, що тільки крупні компанії можуть купити ліцензію.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)