У Вінниці по-новому боротимуться з підлітковою злочинністю

27.06.08 02:51 2110 1

Перш ніж карати неповнолітніх, з ними будуть говорити.

У Вінниці по-новому боротимуться з підлітковою злочинністю

Наше місто вибрали як пілотне для впровадження нової системи з попередження злочинності серед неповнолітніх. Специфікою проекту, який ґрунтується на європейському досвіді, є те, що за злочини мають відповідати не тільки зловмисники, а й суспільство. В даному разі - вінницька громада.

-Що нового ми пропонуємо? Ідея зокрема така: "правопорушник" і "потерпілі" створюють команду, де розбираються у ситуації так би мовити по деталях, з'ясовують причину конфлікту, - пояснює Ольга Юрчишин, координатор проекту в Україні. - Також ми пропонуємо створити шкільні служби розв'язання конфліктів та міський центр відновного правосуддя.

За словами заступника міського голови Миколи Гунька, проект з назвою "Стратегії міліції щодо профілактики підліткової злочинності в Україні", буде реалізовуватись у вінницьких школах №1 та №26. Не тому, що вони найбільш криміногенні, а тому - що найбільш чисельні. Проект триватиме 1,5 року. При вдалих результатах, його планують поширити на інші школи міста.

Такий же проект впроваджується у Івано-Франківську. Він реалізовується БО "Український Центр Порозуміння" спільно з ГО "Інститут проблем наркоманії та наркозлочинності" та Київським Національним Університетом Внутрішніх справ України за фінансової підтримки Швейцарської Агенції з Розвитку та Співробітництва. Перша частина проекту вже реалізовувалась у Жмеринці.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Еней
    Еней
    30-06-08, 05:07 | IP:195.189.142...
    Може і в європі цей метод діє. Але у нас більшість цієї молоді це є "гопники" і їх у місті багато, і всі ці балачки з ними їм до одного місця...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)