Статистичні дані: Виробництво цукру в Вінницькій області

25.12.10 16:53 4224

Вінниччина, як і раніше, утримує лідируючу позицію в Україні по випуску цукру, на її долю припадає майже п’ята частина від загальнодержавного виробництва.

Статистичні дані: Виробництво цукру в Вінницькій області

В поточному році переробкою цукрових буряків займалось 14 цукрових заводів проти 11 в минулорічному сезоні. Найпотужнішими в цій галузі є ЗАТ «Продовольча компанія «Поділля», ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля» та ТОВ «Хмільницьке». Ними виготовлено більше половини (59,5%) обласного обсягу цукру.

За січень–листопад в області вироблено 290,7 тис.тонн цукру білого кристалічного (19,8% від загальнодержавного виробництва), це на 42,4 відсотка більше відповідного періоду минулого року. За звітними даними 12 підприємств перевищили минулорічний рівень, а 2 – зменшили виробництво, що пов’язано зі зменшенням цукристості сировини.

Ефективність роботи цукрової галузі в значній мірі залежить також від розміру посівних площ та урожайності цукрового буряку. Валовий збір цукросировини станом на 01.11.2010 року проти минулорічного збільшився на 79,2%, при збільшенні площі збирання цукрових буряків більш ніж на половину (на 54,5%), що сприяло підвищенню урожайності на 15,9 %.

Частина цукрозаводів працювали по давальницькій схемі. За одинадцять місяців поточного року 10 підприємств переробляли цукрові буряки на давальницьких умовах. Цукрозаводами було вироблено 57,5 тис.тонн цукру з сировини замовника, що складає 19,8% від загального виробництва.

На складах виробників станом на 1 грудня 2010 року залишки цукру становили 143,3 тис. тонн (майже половина від виробленого).

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління статистики у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)