«Білі підприємства» контролюючі органи перевіряти не будуть?

18.02.11 09:18 2497

Микола Джига хоче, аби контролюючі органи менше прискіпувались до «білих підприємств»

«Білі підприємства» контролюючі органи перевіряти не будуть?

«Контролюючі органи мають визначити перелік «білих підприємств», які працюють вже довгий час стабільно, сплачують податки в повному обсязі, наповнюють бюджет, створюють робочі місця, виплачують належну заробітну плату. До них слід ставитися як до партнерів, максимально сприяти їх діяльності, а не займатися втручанням в роботу», - сказав керівник області на нараді, присвяченій питанням розвитку промисловості. А також порадив фіскальним структурам зосередити пильнішу увагу на пошуках реальних тіньових схем.

«Там, де платять нормальні податки, - там немає чого робити контролюючим органам», - переконаний голова облдержадміністрації. Відтак взаємини легального бізнесу і перевіряльників мають будуватися на довірі та розумінні, вважає він. Разом з тим, виявляти «мінімізаторів» - прямий обов’язок контролюючих структур. «Шукати схеми там, де створюється «тіньова економіка», яка не працює на бюджет», - таке завдання озвучив Микола Джига керівникам фіскальних органів на нараді з промисловцями. Адже за минулий рік сума штрафів за ухиляння від сплати податків зросла в рази і склала 41,8 млн. грн..

Між тим, на неправомірні діяння чиновників, підкреслив голова облдержадміністрації, влада жорстко реагуватиме. «Ми будемо присікати такі «економічні диверсії» на виробництвах, які заважають ритмічній роботі підприємств і розвитку промисловості регіону», - наголосив він.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)