Алкоголізм серед підлітків

18.02.11 10:44 3792 11

Конкурс серед учнів шкіл Вінниччини «За здоровий спосіб життя»

Алкоголізм серед підлітків

Здоровий спосіб життя серед підлітків повинні пропагували вони ж самі. В цьому переконані працівники Вінницької обласної станції натуралістів. Власне, тому вони ініціювали проведення конкурсу серед учнів шкіл Вінниччини «За здоровий спосіб життя». 17 лютого відбувся його фінал. Учасники останнього відбіркового туру повинні були написати стінгазету та підготувати науково - дослідну роботу з теми: «Алкоголізм серед підлітків».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Телеканал "Віта"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 11. Людмила
  Людмила
  20-02-11, 21:04 | IP:91.124.75...
  Набридло вже шукати винних! досить! Починати треба з себе, а не шукати їх в Америці, Європі чи Росії. Та і батьків часто важко звинуватити у відсутності часу на дітей - коли працюєш 12 годин в день і всеодно не знаєшь як сім'ю нагодувати! Ми самі являємося наглядним прикладом для молоді - давно не бачила я будь-якого свята без алкоголю! Усі ми хоч раз у житті, але напивалися до поросячого визку. Проблема в тому, що одна людина може зробити для себе потрібні висновки, а от основній більшості молоді ні система освіти, ні батьки не навчають думати! От з чого треба починати - не з заборони, а з альтернативи!
 • 10. Олександр
  Олександр
  20-02-11, 09:29 | IP:178.95.39...
  Боротьбою з алкоголізмом підлітків, безпосередньо має займатись ОСВІТА, і тут має бути видно чітку роботу міського управління освіти на чолі з В.В.Буняком. Тут можна і особисті здібності в професіоналізмі показати, залучивши своїх прихильників, і позаштатних адвокатів, а проводити конкурси і змагання,- можна і без участі нач. упр.освіти, де він завжди на видному місці, це є аксіонма.
 • 9. Наталья
  Наталья
  20-02-11, 00:03 | IP:178.74.202...
  Дурак ты - Из США!!! Огромный!! Я жила в Союзе. Такого притеснения евреев, как в союзе не было ни в какие времена. А если нет ума, всегда ищут виноватых - одного человека или целый народ. Если нет мозгов, никто вам не поможет. Так и будете дома тихо злобствовать. Шовинизм никого еще не довел ни до чего хорошего
 • 8. Из США
  Из США
  19-02-11, 23:36 | IP:96.224.16...
  Дура ты Наталья, ты не жила в Союзе, поэтому живёшь илюзиями навязанного американцами капитализма. Был я прошлым летом в Виннице. Если честно после 15 лет отсутствия был просто поражён красотой родного города, но и не мене поражён тому, чему я описал выше - тотальному хамству на всех уровнях от магазина, до банка. Что бы ты знала: За всеми бедами на Земле, стоит сионистская Америка, начиная от помаранчевого переворота когда власть захватила еврейская мафия.
 • 7. Nina
  Nina
  19-02-11, 21:26 | IP:89.107.202...
  Всегда считала украинских женщин и красивыми и добрыми, ну вот что, никак нельзя было не цапнуть Россию в своих комментах??? Раньше винничане отличались доброжелательностью, а теперь видно стали как все и везде.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)