Соціальна робота ДАІ Вінниччини

26.02.11 13:26 4464

З любов’ю і турботою...

Соціальна робота ДАІ Вінниччини

Державтоінспекція Вінниччини проводить цілий ряд заходів, направлених на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Це і єдині уроки безпеки у навчальних закладах, конкурси ЮІР, різноманітні зустрічі, естафети, відвідування влітку дитячих таборів відпочинку, тощо. Та є навчальні заклади, які не можуть залишити байдужими жодного громадянина. Це дитячі будинки та школи - інтернати.

Управління ДАІ у Вінницькій області офіційно, згідно розпорядження УМВС, шефствує над Іванівською школою - інтернатом (для дітей з вадами розумового розвитку), Брацлавською і Соколівською школами – інтернатами. За ними закріплені керівники управлінь та галузевих служб. Проте, інспектори ДАІ завжди є кращими друзями і в інших соціальних дитячих соціальних закладах, якими, традиційно, опікуються багато років поспіль. Це : Прибузька школа – інтернат, Піщанська (спецшкола для дітей з вадами слуху) та виховні заклади для дітей - сиріт м. Вінниці: «Гніздечко», «Малятко» і тимчасовий притулок для неповнолітніх «Добро».

Цим дітям, як нікому, потрібна увага та любов, якої вони не знайшли у сім’ях. А профілактичні зустрічі із правоохоронцями не лише цікаві дітлахам, а й направлені на те, щоб уберегти їх від скоєння злочинів та попередити автопригоди. Адже про правила дорожнього руху їм ніхто ніколи не розповідав.

«Тільки здається , що навчити дітей правильно поводитися на вулиці нескладно, - говорить головний профілактик області Володимир Мотичко, - простих пояснень не завжди виявляється достатньо. От і доводиться інспекторам відділу профілактичної роботи Державтоінспекції шукати нетрадиційні методи, впроваджуючи тонкощі педагогічної науки».

Окрім цього, цим дитячим закладам шефи надають постійну, різнопланову допомогу: харчовими продуктами, шкільним приладдям, одягом, аудіо- та відео- побутовою технікою. Будь-які поїздки та екскурсії забезпечуються транспортом, допомагають із ремонтом, з оздоровленням дітей та багато іншого. Не стоять осторонь керівники управління і під час проведення найбільш улюблених малечею свят: дня Святого Миколая, Нового року, випускних урочистостей, Днів захисту дітей, знань та вчителя. У ці дні діти обов’язково отримують подарунки.

Основною метою цих турбот та зустрічей є бажання зробити так, щоб діти відчули себе потрібними, дати їм часточку батьківського тепла та уберегти від скоєння правопорушень.

Фото

Соціальна робота ДАІ Вінниччини Соціальна робота ДАІ Вінниччини Соціальна робота ДАІ Вінниччини Соціальна робота ДАІ Вінниччини Соціальна робота ДАІ Вінниччини Соціальна робота ДАІ Вінниччини

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)