Спецпідрозділ "Беркут" продемонстрував студентам прийоми рукопашного бою, із застосуванням холодної зброї

26.02.11 13:46 9665

Напередодні Дня захисника Вітчизни, співробітники спецпідрозділу «Беркут» провели дружню зустріч зі студентським колективом вінницького транспортного коледжу.

Спецпідрозділ "Беркут" продемонстрував студентам прийоми рукопашного бою, із застосуванням холодної зброї

Молодим хлопцям та дівчатам працівники міліції розповіли про особливості роботи спецпідрозділу, а також підготували для них показовий виступ з елементами прийомів рукопашного бою, із застосуванням холодної зброї. Правоохоронці продемонстрували підліткам практичні заняття із застосування прийомів самооборони.

спецпідрозділ Беркут

Старший інспектор спецпідрозділу Ігор Дебелий ознайомив студентів з принципами роботи різних видів стрілецької зброї та спецзасобами, які використовує «Беркут», - снайперською гвинтівкою Драгунова, кулеметами Калашнікова різної модифікації, пістолетами Макарова, «Форт», Стечкіна та ін. Окрім цього, студентам була дана можливість приміряти бронежилет і каску, потримати в руках справжню бойову зброю і побачити, як з нею поводяться професіонали.

Спецпідрозділ "Беркут" продемонстрував студентам прийоми рукопашного бою, із застосуванням холодної зброї

Служба у «Беркуті» сьогодні вважається почесною і небезпечною, майже щодня бійці спецпідрозділу ризикують власним життям заради спокою та порядку на вулицях наших міст. Серед основних завдань в роботі «Беркута» - затримання особливо небезпечних, озброєних злочинців, припинення групових хуліганських проявів і масових безладів, силове забезпечення операцій міліції, охорона громадського порядку в місцях із складною кримінальною обстановкою. Виконання таких задач вимагає від кожного міліціонера як фізичної підготовки, так і досконалого знання норм законодавства.

Під кінець зустрічі, виступаючи перед студентами коледжу, старший інспектор спецпідрозділу «Беркут» Ігор Дебелий зазначив: «Сьогодні ми продемонстрували вам частину нашої роботи , основна мета якої – захищати життя громадян . Я сподіваюсь , що ця зустріч не пройшла даремно і можливо через деякий час, хтось з вас поповнить ряди нашого спецпідрозділу і буде з гордістю зватись Беркутівцем»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)