Більшість аспірантів Вінниці - жінки

26.02.11 13:55 2603 6

Науковий потенціал області у 2010 році

Більшість аспірантів Вінниці - жінки

У минулому році в області підготовку аспірантів здійснювали 5 установ, зокрема інститут кормів Національної академії аграрних наук України, національний технічний університет, національний медичний університет ім. М.І. Пирогова, державний педагогічний університет ім.М.Коцюбинського та національний аграрний університет.

Чисельність аспірантів на початок цього року складає 475 осіб, що лише на 1% більше, ніж у минулому році. Із загальної чисельності аспірантів більше половини складають жінки. Значна кількість аспірантів (57%) навчаються з відривом від виробництва.

Найбільше аспірантів навчаються по галузях “Технічні науки”, “Медичні науки”, “Педагогічні науки” та “Сільськогосподарські науки”.

Серед загальної кількості аспірантів мають місце і слухачі-іноземці. Кількість аспірантів із зарубіжних країн збільшилась на 55% і склала 17 осіб.

Фактичний випуск аспірантів, в порівнянні з минулим роком, зменшився на 8% і склав 120 осіб. Із загального числа аспірантів, які навчалися з відривом від виробництва, випущено 76 осіб (28%), без відриву від виробництва – 44 особи (21%).

В порівнянні з минулим роком на 19% зросла чисельність осіб, що захистили кандидатські дисертації. Так, в наукових установах і вузах області в 2010 році була захищена 101 кандидатська дисертація, з них 60% особами, які закінчили аспірантуру в минулому році.

В 2010 році чисельність аспірантів, що вибули до закінчення аспірантури, збільшилась в 1,6 рази і склала 27 осіб.

Зросла також і чисельність докторантів на Вінниччині. Так, якщо в минулому році їх чисельність складала 8 осіб, то вже на початок цього року – 13. Однак, у звітному році була захищена лише 1 докторська дисертація.

Із загальної чисельності аспірантів 475 осіб (88%) навчаються за рахунок держбюджету, 55 (12%) – на комерційній основі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління статистики у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. МД
  МД
  28-02-11, 15:16 | IP:91.218.89...
  Шановний Валерій!
  Я взагалі спеціаліст, навіть не магістр! Хоч по рейтингу пройшов, але мою заяву просто десь загубили, а коли запитував в декана в директора різні відмовки мені називали(могли хоча б домовитись про одну й ту ж, щоб виглядало перально)! Я не займаюсь науковою діяльністю, працюю на роботі.....
  Як Ви можете з такою впевненістю стверджувати, що мені хтось колись щось робив?
  Мій науковий керівник по дипломній роботі по сумісності ще й замісник декана, і свою бакалаврську я робив сам, і приніс йому уже все готове, в нього не було часу навіть допомогти мені не те щоб зробити замість мене! Все що він зробив: це лише раз переглянув, сказав що переробити і все!!!!

  Декілька моїх друзів, вчились просто бездоганно, в більшості предметів я коли щось не розумів, звертавсь до них а не до викладачів, і вони не пройшли в наукову магістратуру, бо пройшов син професора, дочка секретаря в деканаті і син друга директора інституту!! Після цього Ви будете мені розповідати що я написав неправду?!

  Стать не має різниці, я не заперечую!!! Але трохи дивно коли по технічних предметах починають переважати жінки, якби ж я з ними не навчався, то просто б здивувався, але знаючи їх справжній рівень, можу впевнено сказати що коли дівчина не знає скільки біт в байті - вона не має рівня магістра технічного ВУЗУ! Звичайно знаю до 10-и дуже розумних дівчат, які розуміються в техніці не гірше хлопців, перед такими тільки капелюха можу зняти!

  "И смею Вас уверить, что БОЛЬШИНСТВО наших кандидатов наук и докторов по праву заслуживают это звание."

  Якщо це так - то я стану просто щасливий за нашу науку!
  Я написав про тих за якими спостерігав я! Справді відповідають своїй науковій степені в основному ті хто захищався при союзі, одиниці з тих хто робив це при незалежності!
  Ви можете мене переконати написавши про свої розробки, які дійсно потрібні і які розробили наші науковці або Ваші, напишіть будь ласка список. Тільки тоді я зможу з Вами погодитись. Просто 99% тих розробок які я бачив на конференціях:

  - уже давно існують на заході;

  - нікому не потрібні;

  - нереально здійснити....
  Ніякої злоби до науковців в мене нема, є лише до нашої держави(не країни)!!!
  Я чесно написав про те, що спостерігав роками! Я не писав про когось конкретно, хоча й міг! Можливо Ви входите в ті 5-10 відсотків які дійсно щось потрібне роблять!
  Дякую за побажання хорошої вдачі, чого й Вам бажаю!
 • 5. Валерий
  Валерий
  28-02-11, 09:53 | IP:194.146.140...
  я сам являюсь научным руководителем.У меня есть как аспирантКИ, так и аспиранТЫ. Пол совершенно не важен, важно ЧТО в голове. И смею Вас уверить, что БОЛЬШИНСТВО наших кандидатов наук и докторов по праву заслуживают это звание.
 • 4. Валерий
  Валерий
  28-02-11, 09:34 | IP:194.146.140...
  уважаемый МД, судя по Вашему "гневному отзыву" Вы именно из тех, кому "керівник все зробив і дав розказати" не надо судить по единичным случаем про всех. Удачи Вам, и поменьше злобы.
 • 3. 123
  123
  28-02-11, 09:34 | IP:91.213.119...
  МД - респект
 • 2. МД
  МД
  26-02-11, 17:19 | IP:91.218.89...
  Знайшли чим хвалитись)) Збільшились відсотки докторантури, ахахаха!!!!
  Нехай би написали скільки з усіх цих науковців розробили, винайшли хоч щось, що на даний момент ввели в виробництво чи почали реалізовувати якийсь їхній проект!

  Бував на багатьох конференціях в ВНТУ, більша частина доповідачів-"науковців" погано орієнтуються в тому по чому доповідають(тобто керівник все зробив і дав розказати)...
  Ще велика частка розробляє що-небудь аби тільки набрати відповідну(необхідну) кількість доповідей, а потім захиститись аби як, щоб отримувати стипендії чи викладати якийсь предмет! Одне питання від дійсно вченого(мається на увазі тих хто захищався ще при СРСР) і все, одразу погляд доповідача на свого керівника і той встає і відповідає))
  А потім, як показує практика - дуже пощастить якщо викладач знає предмет який викладає.

  Там в кращому випадку 5-10 відсотків дійсно науковці, а не "халтурщики" захищаються! І ті з часом закордон втечуть!

  ВСЕ ЦЕ ПОКАЗУХА!!!

  І потрапляють туди в основному діти професорів, секретарів і т.д. А не дійсно сильні в науці студенти.... Дуже жаль тоді дивитись на хлопців, які всі завдання робили самі та над розробками сиділи ночами, а замість них дочка якоїсь секретарки(якій все якийсь аспірант все зробить) потім в наукову магістратуру потрапляє!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)