Вінничанин допоміг ввести у шкільну освіту України предмет туризму

21.03.11 01:33 2989 2

Поки туризм вводять в українську освіту, вся країна рівняється на Вінницю.

Вінничанин допоміг ввести у шкільну освіту України предмет туризму

Олександр Макаров, вчитель фізкультури ФМГ № 17, голова обласного відділення всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки», став автором шкільного модулю «Туризм». Саме його уже затвердило Міносвіти і взяло за стандарт для проведення уроків у школах України. За програмою раніше працювали учні 5-9-х класів. У нинішньому навчальному році до них долучилися 10 й 11 класи.

- Особливість програми у тому, що усі ставки зроблено на спортивний туризм, - розповідає Олександр Макаров. - Це дуже важливий вид спорту, який формує і привчає до здорового способу життя, люди вчаться виживати у екстремальних умовах.

Наразі у школі № 17 працюють два спецкласи, де замість звичайних уроків фізкультури діти опановують ази туризму. Це єдині не тільки у Вінниці, а й області спецкласи. Що ж до запровадження туризму у інших школах Вінниці, то, на думку фахівця, проблема тут не стільки у матеріальній базі, як у нестачі спеціалістів:

- Раніше туризм був на рівні і хобі, а тому його не викладали у інститутах, - продовжує він. - Звісно, бюджетом не передбачені кошти на придбання спорядження для учнів, і його купують батьки. Але ті, хто зацікавлений, щоб діти були здоровими, знайдуть все необхідне. На жаль, зараз така гіподинамія, що діти помирають вже навіть не на уроках фізкультури, а й на математиці!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета „МІСТО”
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. nadiya
  nadiya
  27-03-11, 23:01 | IP:87.3.105...
  УЧИТЕЛЬ!!! Один из немногих, кто сегодня отдает сердце детям!Мои учились в ФМГ-17. Уже своих детей имеют, но, проживая далеко от Винницы,-приезжают в "Макаровский поход". Здоровья ему и семье,и успехов! А сыновья в отца,- тоже туристы и наставники "новоиспеченных". Спасибо вам за все!
 • 1. Наталья
  Наталья
  21-03-11, 12:40 | IP:178.74.202...
  Александр Николаевич - молодец!!!! Если бы все учителя были такими, как он, на уроках не погибали бы дети.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)