Давав інспекторові ДАІ 210 гривень хабара - заплатив 1000 гривень штрафу

18.07.08 09:56 2749 5

Протягом липня-серпня служби Міністерства внутрішніх справ та Департаменту ДАІ будуть перевіряти якість несіння служби інспекторами Дердавтоінспекції.

Давав інспекторові ДАІ 210 гривень хабара - заплатив 1000 гривень штрафу

Передусім відпрацювання стосуватиметься хабарництва.

Нині у Вінницькій області задокументовано більше 30 фактів дачі водіями хабара. Переважно суми невеликі, 10-20 гривень. Але є випадки, коли хабарі пропонували значно більші. Так, у Чернівецькому районі, щоб відкупитись від покарання за керування у нетверезому стані, водій намагався дати "на лапу" 340 гривень. За це суд постановив йому три роки позбавлення волі з відстрочкою на один рік. У Шаргородському районі, щоб "відмазатись", водій пропонував 210 гривень. А отримав... штраф 1000 гривень.

За словами начальника Державтоінспекції Вінниччини Миколи Сіманчука, "боротьбу з "перевертнями" у погонах ведуть постійно і, якщо такий факт має місце, то співробітника, однозначно, звільняють з роботи. Але ніхто не зважає на той факт, що доволі часто водії самі пропонують інспекторам гроші, аби розійтися "з миром".

За інформацією відділу профілакти ВДАІ у Вінницькій області
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. К
  К
  19-07-08, 18:29 | IP:77.222.138...
  да уж в нашем ГАИ точьно беспредел! и кому тут жаловаться? А если пожалуешся то где то точьно меньты престрелят!
 • 4. Борис
  Борис
  19-07-08, 18:23 | IP:77.222.138...
  К сожалению у нас далеко не правовое государство! и идти к генералу --- это просто без полезно! а вот некоторые документы переданы в Киев в отдел Внутренней безопастности! Вы же понимаете что Горбонос в Виннице не дал бы им ходу!Надеюсь их вскоре покажут соответсвующие люди СИМАНЧУКУ!
 • 3. Олександр
  Олександр
  19-07-08, 14:23 | IP:91.124.86...
  Що до коментаря №2, ми живем майже в правовій державі, будь ласка, якщо Ви володієте якимись фактами зверніться в УМВС до любого з керівників, починаючи з генерала, і представника міністра внутрішніш справ і ПОВНІСТЬЮ КОНФЕДЕНЦІЙНО можете розказати про любого працівника міліції. А писати що хтось бере, знаючи що ВАС не знайдуть це - принизливо. Повірте, я нікого не захищаю...
 • 2. Борис
  Борис
  19-07-08, 13:21 | IP:77.222.138...
  Надо проверять начальника обл ГАИ---с него и тянется всё! Ведь СИМАНЧУК человек пиарщик---умеет брать взятки---строить красивые дома и скупать землю---почему бы с него не начать ОЧИТКУ рядов ГАИ! Ведь согласитесь он через чур перегибает свои полномочия!Не один начальник ГАИ не позволял того что Симанчук творит! ведь он в обл ГАИ устроил свой диктат!
 • 1. невідомий
  невідомий
  18-07-08, 13:00 | IP:82.207.124...
  Дали працівнику ДАЇ хабар. Ну і чому піднімати такий галас? Давайте подивимось на дерслужбовців кожної райдержадміністрації. В кожній є "державні службовці" які притягувались за хабарництво, за корупційні діяння. І що дивно, вони продовжували і продовжують там так і "працювати". Це звичайно не рядові спеціалісти (бо їм ніхто і не дає), а начальники відділів, заступники голови. Якби у них була гнідність, звичайно напаисали б заяву на звільнення, щоб не компроментувати свого голову, який їх взяв на роботу в команду. Але цього не сталось. Отже голів райдержадміністрацій "чомусь" влаштовують такі "ідлеглі". А може доцільніше булоб нашому Президентові з подання нашого губернатора звільнити таких "голів"...?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)