З першого квітня Меморіал Слави в парку Козицького охороняють цілодобово

05.04.11 11:36 3885 4

Таке рішення прийняли у міському управлінні міліції

З першого квітня Меморіал Слави в парку Козицького охороняють цілодобово

Справа в тім, що підлітки територію біля Вічного вогню стали використовувати в якості спортивного майданчика. Катаються на скейтбордах та роликах. Забуваючи про те, що Меморіал Слави - це пам'ять про тих, хто не повернувся з війни. А колись такі місця вважались священними - біля вічного вогню не було прийнято розважатись. А слід було скорботно помовчати, схиливши голову. Подробиці у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Віталік
  Віталік
  06-04-11, 15:59 | IP:194.50.125...
  Шо сказати, бидло воно є бидло... в бабушки катайся на могилі. Ці підлітки що інваліди що не можуть передвинутись в парк? Що за больне писало - паркова глуш - яка паркова глуш??? Центр міста...

  Це катання тимчасове, поки моча в голові не просохне, а меморіал вже роками стоїть. І предки явно не за таке бидло воювали, які на меморіалах катаються, будто місця більше ніде немає. Ще б спитав - а хіба вони не за скінхедів воювали??? теж нове покоління...
  А для міліціонерів - ловити і штрафувати треба це малолітнє чмо, а не бабок за кг буряків з гордим видом в міліцію водити.
 • 3. Юлія
  Юлія
  06-04-11, 12:03 | IP:109.108.252...
  Ви праві, Олександре!
 • 2. Олександр
  Олександр
  06-04-11, 09:28 | IP:178.95.56...
  И вечный огонь совсем не вечный. Это просто газовая горелка, которую установили, когда газ стоил копейки. И к героям и их подвигу никакого отношения так называемый "вечный огонь" не имеет, а значит святости в нем не больше чем от огня на кухонной плите. А для тех, кто сейчас изображает из себя оскорбленных ханж напомню цитату из книги, которой лет намного больше многих монументов: не сотвори себе кумира.
 • 1. Олександр
  Олександр
  06-04-11, 09:22 | IP:178.95.56...
  Выскажу не популярную точку зрения. Но начну с вопроса: ради кого пошли на смерть наши деды и прадеды? Ради этих самых пацанов, которые хотят отдыхать в центре города, а не в парковой глуши. Парк в центре города не всегда был местом захоронения. Это сделавшие переворот большевики ввели такую практику делать кладбища в центре города. Мое мнение, что город должен принадлежать живым и детям прежде всего, а захоронения нужно вынести в зону кладбищ. Памятники можно оставить.
  Кстати площадку для экстремальных видов сделали на месте растрелов НКВД и никого это не волнует.
  До нас жило столько людей, что в принципе осталось мало места, где бы кто-то не был захоронен. Земля принадлежит мертвым, а мы просто гости на ней. Но над землей пусть царствует жизнь, молодость и любовь. Ну, а теперь можете писать гневные коменты.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)