Тепломережі ремонтують власними силами

24.07.08 09:32 2900

Поточний ремонт мереж вінницькі теплопостачальні організації проводять самотужки - задля економії.

Тепломережі ремонтують власними силами

Як розповів начальник головного управління ЖКГ, енергетики, транспорту та зв'язку Василь Броварник, поточний ремонт тепломережі по Юності проводиться через велику кількість скарг мешканців прилеглих будинків, а також - поривів мережі. Теплопостачальна організація "Маяк" проводить роботи власними силами. Так виходить дещо дешевше: самі закуповують труби, самі ж їх і монтують. Щоправда, й так 56 погонних метрів труб коштує 210 тисяч гривень. Тобто, по 3750 грн. за погонний метр - дві середні зарплати городянина.

- Ми замінюємо труби на більш сучасні, - розповідає начальник управління. - Вони мають гідроізоляцію ззовні і теплоізоляцію всередині. Дороге задоволення. Ясно, що вже з відповідним теплоізоляційним шаром, і технологічно правильно зробленим стиком, труба ззовні не псується, а за нормальної хімпідготовки води труба не псується і зсередини. Вона тільки старіє. І відповідно краще зберігає тепло, ефект енергозбереження дійсно є. Має бути обов'язково тепліше в будинках.
Наразі такий ремонт триває і на вулиці Свердлова. Обидві ділянки тепломережі обіцяють завершити до 1 серпня.

- На сьогодні потребують заміни як теплові мережі, так і каналізація та водопровід, - каже Василь Броварник. - Теплових мереж треба замінити приблизно до 40%. Водопровідних навіть більше. А поточним способом ми міняємо десь 5%, не більше щороку.
Як зазначив міський голова Володимир Гройсман, тепломережа у Вінниці застаріла. Крім того, є порушення і при прокладанні цієї мережі в радянські часи. Тепер через це виникають непередбачувані проблеми.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)