Вінницьких "піратів" "прошмонали" на 40 тисяч

25.07.08 09:43 2568

Понад 1,7 тисяч "піратських" компакт-дисків на суму 41 тисяча гривень вилучили протягом травня-червня під час ініційованої СБУ перевірки закладів торговельних мереж.

Вінницьких "піратів" "прошмонали" на 40 тисяч

Перевіряли їх фахівці Державного департаменту інтелектуальної власності при Міносвіти та науки України.

Ситуація на ринку аудіовізуальної продукції на Вінниччині така, що лише за приблизними підрахунками, з однієї роздрібної точки у середньому в день продається від 10 до 15 дисків, або близько 300 дисків у місяць. Враховуючи те, що закупівельна вартість одного "піратського" DVD-диска для власників роздрібних точок становить 5 грн., а ціна реалізації - в середньому 25 грн., то можна підрахувати, яким є "навар" - більше 72 тис. грн. на рік.  Тож із "брудними" надприбутками продавців, які стимулюють незаконне виготовлення і контрабанду подібної продукції, у Вінниці вже розпочали боротьбу, яка триватиме й надалі.

Щоб придбати по-справжньому якісний аудіовізуальний продукт, а не "піратську" підробку, споживачам слід звертати увагу на такі ознаки "піратського" DVD: замість регіонального коду зони вказано " All" або "Free", покриття лицьової сторони диску низькоякісне або стерте, назва фільму неповна, є помилки правопису, розбіжності між інформацією на поліграфічній вкладці і дискові, низька якість зображення, диск містить більше одного фільму. Крім того, фонографічна промисловість і кіноіндустрія не випускають свою продукцію на дисках CD-R  або  DVD-R. Музична індустрія не використовує програм стиснення МРЗ для розповсюдження своїх продуктів на оптичних дисках.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)