Вінницьких "піратів" "прошмонали" на 40 тисяч

25.07.08 09:43 2306 2

Понад 1,7 тисяч "піратських" компакт-дисків на суму 41 тисяча гривень вилучили протягом травня-червня під час ініційованої СБУ перевірки закладів торговельних мереж.

Вінницьких "піратів" "прошмонали" на 40 тисяч

Перевіряли їх фахівці Державного департаменту інтелектуальної власності при Міносвіти та науки України.

Ситуація на ринку аудіовізуальної продукції на Вінниччині така, що лише за приблизними підрахунками, з однієї роздрібної точки у середньому в день продається від 10 до 15 дисків, або близько 300 дисків у місяць. Враховуючи те, що закупівельна вартість одного "піратського" DVD-диска для власників роздрібних точок становить 5 грн., а ціна реалізації - в середньому 25 грн., то можна підрахувати, яким є "навар" - більше 72 тис. грн. на рік.  Тож із "брудними" надприбутками продавців, які стимулюють незаконне виготовлення і контрабанду подібної продукції, у Вінниці вже розпочали боротьбу, яка триватиме й надалі.

Щоб придбати по-справжньому якісний аудіовізуальний продукт, а не "піратську" підробку, споживачам слід звертати увагу на такі ознаки "піратського" DVD: замість регіонального коду зони вказано " All" або "Free", покриття лицьової сторони диску низькоякісне або стерте, назва фільму неповна, є помилки правопису, розбіжності між інформацією на поліграфічній вкладці і дискові, низька якість зображення, диск містить більше одного фільму. Крім того, фонографічна промисловість і кіноіндустрія не випускають свою продукцію на дисках CD-R  або  DVD-R. Музична індустрія не використовує програм стиснення МРЗ для розповсюдження своїх продуктів на оптичних дисках.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. fayst1
  fayst1
  25-07-08, 21:56 | IP:77.222.133...
  Глупо покупать то что можна скачать бесплатно!!!!
 • 1. Анонім
  Анонім
  25-07-08, 17:55 | IP:92.112.169...
  Вартість одного піратського диска в закупці 8-10 гривень, а в реалізації 15-20, по 25 це тільки двохстронні!
  Забезпечте прийнятну ціну ліцензійних дисків і особливо таку появу новинок, як на піратському відео! Такого ніхто не зробить! А про ігрові диски взагалі окрема тема, якщо 1 ліцензійна гра коштує мінімум 50гривень(1С, Руссобіт, Акелла і т.д.), то звичайно всі будуть брати піратки по 15-25 гривень! А з широким розповсюдження мережі інтернет піратів стає все більше :). Скачав новий фільм, альбом музики чи гру, дав другу - то це ти вже пірат виходить?
  Зробіть більший обсяг виробників ліцензійних дисків, зменшіть іх вартість, тоді можна складати конкуренцію піратам!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)