У незаконній шестиповерхівці оселилася багатодітна сім'я

06.08.08 01:37 2637

Вінницька сім'я з чотирма дітьми, найменшому півтора місяці, оселилася у приватній шестоповерхівці, яка за рішенням суду підпадає під знесення.

У незаконній шестиповерхівці оселилася багатодітна сім'я

МатусовЦю приватну будівлю судом визнано як незаконну, але апеляційний суд відсточив знесення приватного будинку. Будинок належить вінницькій родині Матусових. Вони й запросили багатодітну сім'ю жити у будинку. До цього родина мешкала в одному з гуртожитків. Але через наповнення його студентами сім'ю переселили у кімнату площею 15 кв. м.

За словами голови Замостянської райради Альбіни Амеліної-Плахотнюк, вони опікуються вже майже рік цією багатодітною родиною. Щоб допомогти у житловлаштуванні, звертались до депутатів, бізнесменів та відомих людей у Вінниці. Але відгукнувся тільки В.Матусов, каже голова райради.

Міський голова Володимир Гройсман каже, що не прибічник знесення будинку. Але власник знав, що у цьому місці будуватися не можна.

- Справа у суді, і вона тягнеться з 2002 року, - зазначає Володимир Гройсман. - Усі процедури були виграні міською владою. Буде рішення суду - ми його виконаємо.

За словами заступника міського голови з юридичних питань Володимира Слишинського, вони чекають, коли почне працювати Державна виконавча служба, аби заново розпочати впровадження по знесенню шестиповерхового будинку за адресою, Винниченка, 34.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)