На «Західному» автовокзалі вінницькі міліціонери вилучили 168 кг небезпечних креветок

15.06.11 09:35 2550

6 мішків вареної морської креветки вилучили працівники ветеринарної міліції під час перевірки багажного відсіку пасажирського рейсового автобусу.

 На «Західному» автовокзалі вінницькі міліціонери вилучили 168 кг небезпечних креветок

Працівники відділу ветеринарної міліції на «Західному» автовокзалі міста Вінниці під час перевірки багажного відсіку пасажирського рейсового автобусу виявили та вилучили 6 мішків з вареною морською креветкою.

Про це повідомив начальник ветеринарної міліції УМВС України у Вінницькій області Павло Дармограй.

Днями в місті Вінниці на автовокзалі «Західний» працівниками міліції під час перевірки рейсового автобусу «Мерседес» сполученням Ялта – Чернівці було виявлено 6 мішків з вареною креветкою загальною вагою 168 кг на суму 7000 гривень. Мішки з креветками перевозились у багажному відсіку пасажирського автобусу. Як з’ясувалось, виявлені морепродукти належать 27-річному пасажиру цього ж автобусу, жителю міста Херсон, який перевозив дану продукцію без будь-яких документів, для продажу на продовольчих ринках Вінниці.

«Даний вид готової продукції має перевозитись у транспорті спеціально обладнаному холодильними камерами при температурі - 180 С з відповідними супровідними документами. До того ж креветки везлися з Південних регіонів країни, де зараз зафіксовані випадки холери», - каже Павло Дармограй.

Виявлену та вилучену продукцію було направлено на утилізацію.

Власника морепродуктів притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП "Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог".

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)