Чому Вінниччину обрали одним із регіонів для проведення експерименту з реформування медицини?

15.06.11 16:16 2228 0

Президент України Віктор Янукович особисто контролюватиме впровадження пілотного експерименту з реформування охорони здоров’я.

Чому Вінниччину обрали одним із регіонів для проведення експерименту з реформування медицини?

На зустрічі з адміністративно-господарським активом Вінницької області Глава держави підкреслив, що головною метою розпочатої в країні реформи охорони здоров’я є покращення медичних послуг.

Відповідаючи на запитання, чому Вінниччину обрали одним із регіонів для проведення експерименту з реформування медицини, В. Янукович зазначив, що в області найгірша в Україні ситуація в медичній сфері. Насамперед це пов’язано з тим, що понад 900 медичних закладів Вінниччини розташовані у сільській місцевості. «А система охорони здоров’я у нас найгірша на селі. Тому ми прийняли рішення починати розв’язувати це питання там, де найгірше», – сказав Президент.

Глава держави позитивно оцінив перші результати медичної реформи протягом 5 місяців експерименту. Водночас він розуміє, що зміни не можуть відбутися миттєво. Президент зауважив, що під час відвідин Черепашинецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини він побачив, що люди там уже сьогодні відчувають зміни. «У людей з’явилася можливість поруч з домом отримати і послуги, і якісні консультації. Фактично запроваджується система сімейного лікаря», – сказав В. Янукович. «Сімейні лікарі мають можливість своєчасно проконсультувати і направити до районної чи спеціалізованої обласної лікарні», – зазначив Президент.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Офіційне представництво Президента України
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)