Вінницьке підприємство налагодило виробництво будівельних матеріалів із вторинної сировини

01.07.11 17:43 6806 5

Переробка промислових відходів на вторинну сировину – перспективний напрямок для ведення бізнесу.

Вінницьке підприємство налагодило виробництво будівельних матеріалів із вторинної сировини

Вінницьке підприємство налагодило виробництво будівельних матеріалів із вторинної сировиниСьогодні голова облдержадміністрації Микола Джига відвідав у Вінниці підприємство МПП «Руслана», яке налагодило виробництво будівельних матеріалів із вторинної сировини. Окрім того, тут розпочали виготовляти полімерні каналізаційні завдяки участі в обласній програмі з підтримки бізнесу. Микола Джига наголошує: завдяки реалізації подібних інвестиційних проектів область матиме не лише економічний ефект, але і екологічний.

Переробка промислових відходів на вторинну сировину – перспективний напрямок для ведення бізнесу, переконаний керівник області. На одному з вінницьких підприємств на смітті уже почали заробляти. З полімерних відходів МПП «Руслана» виготовляє черепицю, облицювальну плитку, бруківку та обладнання для комунального господарства. На виробництві використовують кварцовий пісок та відходи вторинних полімерів. Завдяки цьому вирішується проблема утилізації шкідливих вторинних пластмас.

«Підприємство – надзвичайно цікаве своєю ідеєю вторинного використання відходів. Якщо раніше вони поповнювали сміттєзвалища, сьогодні завдяки прогресивним поглядам керівництва підприємства, налагоджено виробництво цілого спектру товарів, які необхідні для комунального господарства, а разом з тим, вирішуються проблеми екології», - сказав голова облдержадміністрації після ознайомлення з роботою МПП «Руслана».

Микола Джига підкреслив: сьогодні для влади є пріоритетним розвиток інноваційного, ресурсо- та енергозберігаючого виробництва. Тому саме реалізації таких проектів в області буде приділятися особлива увага, зокрема, у цю сферу діяльності залучатимуть інвесторів.

Також губернатор зацікавився можливістю використання продукції «Руслани» у міському комунальному господарстві. Пластикові люки виробництва цієї компанії, за словами її директора, в чотири рази дешевші за металеві. А окрім того, полімер не приваблює «мисливців» за металобрухтом, на яких скаржаться комунальники.

Також, на думку голови облдержадміністрації, якісна та естетична плитка та бруківка місцевого виробника може залучатися для впорядкування паркових та пішохідних зон у містах області.
Керівник підприємства Валерій Башинський повідомив, що найближчим часом планує сертифікувати власну продукцію в Європі. На сьогодні, зазначив він, вінницькими люками та полімер-черепицею цікавляться у Польщі та Словаччині. «Ціна на нашу продукцію для Європейського Союзу смішна – і там будуть брати наші вироби», - додав він.

Для довідки:

МПП «Руслана» було засноване в 1993 році. Основні види діяльності :оптова та роздрібна торгівля будівельними матеріалами. МПП «Руслана» є одним з ведучих постачальників будівельних матеріалів у вінницькому регіоні. Сьогодні асортимент продукції нараховує понад 20000 найменувань. У зв’язку з розширенням діяльності підприємства загальна численність працівників зросла до 50 чоловік.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. Дмитро Петрович
  Дмитро Петрович
  04-07-11, 10:46 | IP:82.207.124...
  Питання чи потрібно сортува смітя вже не стоїть, звісно потрібно! А от хто це буде робити: влада, приватна фірма чи самі люди, це вже інше. Наприклад ОСББ \\\\\\\"Наш дім Складська 11\\\\\\\" власними силами встановоли бак для збору ПЕТ пляшки і самі завозять і здають, це їм великих коштів не приносить, але екологію зберігають.Якщо кожне ОСББ піде тим самим шляхом то виграють усі.
 • 4. Не байдужа громадянка
  Не байдужа громадянка
  04-07-11, 09:45 | IP:77.121.115...
  Коли вже в нашому місті зявляться окремо баки для скла і пластику? З усіх ЗМІ лунає, що Вінниця-місто європейське, а сміття ми викидаємо за радянськиими законами - все в один бак. Чи наша влада не може визначитись хто буде їх ставити і обслуговувати чи не може поділити ласий шлаток?!?!
 • 3. Віталік
  Віталік
  02-07-11, 20:08 | IP:194.50.125...
  Мене теж радує що у нас корситуються цими станками для виробництва полімерної черепиці.. Але засмучує те що для Джиги це відкриття, хоча такими станками користуються уже по років 10 а то і більше.

  На рахунок платити людям чи зменшити ціну за вивіз, вам потрібно викидувати як мінімум по 100 пластмасових пляшок в місяць, щоб вам ціну за вивіз зменшили на гривню, з одної пляшки одну черепицю не зробиш. ат і добавок всяких в станок треба, та і електроенергію він жре та і завезти ті бутилки треба. В нас хоча б поставили смітники для пластмас і то б було дуже і дуже добре.
 • 2. Jayky
  Jayky
  02-07-11, 12:00 | IP:178.74.196...
  На тему самовывоза перерабатывающей конторой -поддерживаю на 100%. Но на тему "платить людям" - нереально и с какой стати? просто действительно можно было бы снизить цену за вывоз бытовых отходов. а вот если люди сами будут привозить определенный мусор (как раньше стеклотару и макулатуру), то тогда пусть бы и платили.
 • 1.
  02-07-11, 08:16 | IP:81.30.173...
  Що роблять щось iз вторсировини-добре,але чому тодi мiська влада вкотре пiдвищила цiни на вивiз смiття?.Може б цей пiдприемець сам збирав необхiдну вторсировину i платив за неi людям,то у них би i смiття було попаковане i окремо зiбране,i платити б менше потрiбно було б ЕКОвiну.А так,громадян двiчi обдирають: спочатку за купiвлю,потiм за вивiз шкiдливого пластику,та ше й нагрiваються з халявноi вторсировини....

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)