Скоро запрацює новий корпус другої лікарні

15.08.08 10:07 2730 9

Будівництво нового корпусу другої міської клінічної лікарні вже майже завершено.

Скоро запрацює новий корпус другої лікарні

Про це повідомили в міськвиконкомі. Майже завершено зовнішні роботи, тепер – тривають внутрішні. Після того, як там буде завершено ремонт – в новий корпус закуплять медичне обладнання.

Цього року на медичне обладнання в галузі охорони здоров’я витрачено понад два мільйони гривень. Закуплено апарати для штучної вентиляції легенів, флюорографи та кардіографи.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. Олександр
  Олександр
  19-08-08, 08:33 | IP:92.112.46...
  Мушу Вас поправити, спецкомендатури були "на стройках народного хозяйства", і жорики там могли жити навіть з дружинами і були безконвойні. Це була так звана "хімія".
  Мені довелось свого часу вивчати Й.В.Сталіна, тож він писав: "харошего врача прокормит народ, а плохому мы и так много платим"... Ємайли у мене всі українські, і я цим пишаюсь, а по питанню допомоги -можу допомогти, і РОБЛЮ це тільки конкретним особам.
 • 8. В.Н.І.
  В.Н.І.
  18-08-08, 19:42 | IP:92.112.52...
  В спецкомендатурах (вони зараз ліквідовані) до кожного засудженого до виправних робіт охорону не приставляли. Звали цього жорика з заточкою Рибченко Юрій Володимирович. Справлятись з ним мені довелось самій. На зону його відправили лише коли він напав на дружину заступника коменданта комендатури. Щодо ковбаси за 2-20, згодна. Все має свою ціну, за все треба платити. Щодо гарантій, то та сама Конституція дає гарантії лише в межах бюджетного фінансування. Отже, ми прийшли до того, з чого почали. Дякувати треба нашому меру і новому керівництву управління охорони здоров'я за збільшені в 2 рази капіталовкладення в медичну галузь. Але Москва не один день будувалась. Дайте час - побачите. Захочете допомогти будь чим - будемо раді. Якщо цікаво - даю свою електронну адресу: vin_iacms@mail.ru
 • 7. Олександр
  Олександр
  18-08-08, 17:42 | IP:92.112.44...
  Ст.49 Конституції гарантує БЕЗКОШТОВНЕ мед забеспечення. По питанню заточки- Ви ЛУКАВИТЕ!. Охорона до жінки і лікаря, не допустила-б жориків. І останнє, до ковбаси по 2-20, вороття не може бути. НЕЦІКАВО.
 • 6. В.Н.І.
  В.Н.І.
  18-08-08, 12:44 | IP:91.124.74...
  А я з ними спілкувалась 9 років. І заточкою мені погрожували, але нічого в них не вийшло. І пологи в тюрмі приймала, і ржавий цвях з ока ув'язненого виймала. Тому спілкуванням із злочинцями мене не залякати. Медичної допомоги потребують усі: і королі, і жебраки, і міліція. А щодо позабюджетних коштів, то згідно офіційних статистичних даних, найбільше їх залучають силові структури, не буду пальцем показувати які.
 • 5. Олександр
  Олександр
  18-08-08, 09:37 | IP:92.112.44...
  Персонально для "В.Н.І."Ви утворюєте державу в державі. Позабюджетні кошти- це ті які ви відбираєте (вимагаєте) в людей. Порявняйте свій кабінет з палатою для хворих. Я можу запропонувати пів годинки поспілкуватись з злочинцями, і впевнений що після роботи 17.09, 17.12 Вам буде не до інтернету.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)