Як проект "Створи свою Вінницю" ділився талантами з вінничанами

20.07.11 16:32 2995

5 яскравих субот завдяки проекту «Створи свою Вінницю» дарували БФ «Подільська громада» та ВОО ВМГО «Демократичний Альянс».

Як проект "Створи свою Вінницю" ділився талантами з вінничанами

Молодь ділилась своїми талантами з вінничанами. Перехожі могли навчитись зробити подарунки та сувеніри своїми руками, навчитись новому ремеслу. Наші майстри ділились мистецтвом плетіння мандалів, квілінгу, орігамі, вчились робити вітальні листівки, браслетики з муліне та стрічок, сережки з пластику, розмальовували вінілові пластинки; черги стояли, аби і самих учасників розмалювали.

Також перехожі могли висловити свої почуття до рідного міста через фарби та папір, результатом чого тепер є ціла галерея великих листівок для Вінниці, до малювання долучались дітки, їх батьки, молодь та усі бажаючі. Незамінними атрибутами проекту були повітряні кульки, мильні бульбашки та запальні танці, що підіймали настрій усім навколо.

Ще під час проекту на діток чекало багато рухливих, інтелектуальних та розважальних конкурсів.

Захід виявився інтерактивним та яскравим як для перехожих так і для організаторів.

Дякуємо усім, хто долучався до проекту, усім нашим юним талантам та неперевершеним майстрам.

Довідково: «Створи свою Вінницю» проект реалізований БФ «Подільська громада» спільно з ВОО ВМГО Демократичний Альянс за підтримки Вінницької міської ради.

(Фоторепортаж з усіх заходів можна переглянути тут)

 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)