В Буенос-Айрес - без візи

02.08.11 16:19 1397 0

Лібералізація режиму поїздок громадян України до Аргентини сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами.

В Буенос-Айрес - без візи

Кабінет Міністрів України схвалив постанову „Про затвердження Угоди між Урядом України та Урядом Аргентинської Республіки про скасування віз”, яку було підписано 20.04.2011 р. у м. Київ Міністром закордонних справ України К.І.Грищенком і Міністром Закордонних справ, зовнішньої торгівлі та релігії Аргентинської Республіки Е.Тімерманом.

Угода надає можливість громадянам обох сторін в’їжджати, перебувати, прямувати транзитом та виїжджати з території обох держав без віз з метою туризму або для здійснення іншої неприбуткової діяльності на період до 90 днів протягом календарного року. Лібералізація режиму поїздок громадян України до Аргентини сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів в туристичній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Проект нормативно-правового акту розроблено Міністерством закордонних справ з метою створення правових підстав для набрання чинності зазначеною Угодою та погоджено Міністерством внутрішніх справ, Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів, Міністерством юстиції, Адміністрацією Державної прикордонної служби та Службою безпеки України.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Урядовий портал
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама