Тимошенко натякнула, що буде балотуватися в Президенти

09.09.08 01:40 1997

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в інтерв'ю The Fіnancіal Tіmes заявила, що всерйоз розглядає можливість участі у виборах Президента України в 2010 році.

Тимошенко натякнула, що буде балотуватися в Президенти

"Колись я хотіла підтримати єдиного кандидата. Але після подій минулого тижня я всерйоз розглядаю цю можливість", заявила Тимошенко, відповідаючи на запитання, чи буде вона балотуватися в Президенти.

Крім того, в інтерв'ю The Fіnancіal Tіmes Тимошенко відкинула слова про те, начебто вона стала на сторону Росії й не висловила належної підтримки Грузії в ході серпневого конфлікту. Тимошенко звинуватила Ющенка в спробі очорнити її з метою набрати очок напередодні президентських виборів, які відбудуться в наступному році.

"Звинувачувати Москву нерозумно. Коаліція розвалилася не через втручання Кремля, а через рішення Президента", зазначила Тимошенко, закликавши Ющенка відновити коаліцію.

Вона заявила, що подібний початок президентської кампанії "ускладнив плани країни стосовно тіснішого зближення з Брюсселем і НАТО. Я добре розумію його істерику, тому що, за даними опитувань, його рейтинг упав з 53 до 5%", заявила Тимошенко.

Тимошенко підкреслила, що підтримує територіальну цілісність Грузії, однак заявила, що лише "збалансовані й гармонічні" відносини з Росією дозволять уникнути проблем і зробити Україну надійним партнером для Заходу. "Україні потрібні мир, стабільність і інвестиції", заявив прем'єр-міністр.

Відкинувши "сміховинні" звинувачення в змові із Кремлем, що пролунали з боку Президента, вона заявила, що їй вдалося послабити російську хватку в енергетичному секторі України. Вона також сказала, що Ющенко захищав "російські інтереси" у стратегічному проекті по розвідці вуглеводнів у Чорному морі.

"Відмовивши спільному підприємству, де російська участь була замаскована х’юстонськоюVanco Energy... я повернула стратегічні чорноморські газові запаси України", додала Тимошенко.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Корреспондент.Net
Система Orphus

Останні новини

Реклама