Саакашвілі має намір побудувати на березі моря півмільйонне місто

05.12.11 10:13 1752

Президент Грузії Михайло Саакашвілі в неділю, 4 грудня, оголосив про плани будівництва на заході Грузії, на чорноморському узбережжі, нового міста, який стане головним торговельно-економічним центром країни.

Саакашвілі має намір побудувати на березі моря півмільйонне місто

«Велике місто, під назвою Лазіка, почне будуватися на березі Чорного моря, між Анаклія і Кулеві ... Через десять років у новому місті житимуть півмільйона людей, і він стане найбільшим містом на заході країни і другим за величиною містом Грузії ... Це місто стане головним торговельно-економічним центром Грузії», — сказав М. Саакашвілі на зустрічі з населенням у Зугдіді.

За словами президента, вже наступної весни почнеться будівництво порту і меліораційні роботи на місці майбутнього міста, з'являться нові робочі місця.

«Це місто дасть нам можливість забути про бідність. Ми вже почали переговори з інвесторами Азії і Європи, і я закликаю всіх грузинів, у тому числі тих, хто живе за межами країни, звернути увагу на цей проект», — зазначив президент Грузії.

М.Саакашвілі підкреслив, що «Грузія сьогодні в хорошій формі», про що свідчить підвищення кредитних рейтингів країни, що дає можливість для більш активного залучення інвестицій

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Дзеркало тижня.Україна
Система Orphus

Останні новини

Реклама