Українцям показали календар "чорних днів" на 2012 рік

03.01.12 15:27 2038

Найнебезпечнішим днем 2012 року, за прогнозами народних синоптиків, буде 22 березня.

Українцям показали календар "чорних днів" на 2012 рік

Народний синоптик із Дніпропетровська Валерій Некрасов вирішив попередити українців, коли саме на них можуть чекати неприємності і створив "календар виживання".

У ньому фахівець відзначив 51 "чорний день", коли найбільш вірогідні природні катаклізми, стихійні лиха, аварії, травми та нещасні випадки. За дослідженнями народного синоптика, найнебезпечніший день 2012 року - 22 березня. "Я усім пропоную в цей день залягти на дно і провести його у спокійному стані. Катастроф і ДТП буде в цей день в два рази більше, ніж зазвичай", - заявив Некрасов.

Найбільш насиченими чорними датами у 2012 році, на думку синоптика, є березень і липень. Свої висновки фахівець робив з урахуванням активності сонця і гравітації місяця. Зі свого боку таким передбаченням дивуються синоптики Укргідрометцентру, мовляв, зробити аналіз на весь рік не може навіть найпотужніше технічне обладнання. За їх словами більш-менш точні прогнози можна робити лише на 5-6 днів наперед. Тоді їх точність складе близько 80%. Чим далекоглядніші прогнози, тим меншою стає їх точність.
 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама