Міліцію перейменують в поліцію та збільшать зарплату до 8 тис грн

16.01.12 12:12 5658 7

Реформа МВС почнеться з введення нової форми та перейменування міліції в поліцію.

Міліцію перейменують в поліцію та збільшать зарплату до 8 тис грн

Про це повідомив нардеп-регіонал Валерій Коновалюк, - передає «Сьогодні».

Перейменувати українську міліцію в поліцію можуть вже цього року. Після зміни керівництва МВС нардепи заговорили про те, що така реформа стала більш реальною. Почати хочуть з того, що в березні зареєструють обговорюваний зараз законопроект і презентують нову форму для поліцейських і жандармів.

«Міліція залишилася тільки в Україні і Білорусі - це все застаріле, - говорить Коновалюк. - Зараз з нашим законопроектом посилено працюють експерти та юристи. У ньому передбачений високий контроль над діяльністю міліції, тому як враховуємо те, що сьогодні в міліції є порушення і зловживання. Тобто мова йде не тільки про перейменування ».

За словами Коновалюка, глава МВС Віталій Захарченко вже готовий підтримати ці починання. «Він налаштований реформаторськи, і у нього є такі можливості, а ми хочемо допомогти», - додав нардеп.

Крім того, що міліціонери з 1 січня наступного року можуть називатися поліцейськими, нардепи хочуть створити ще й жандармерію. Жандармам буде відведена так звана інтелектуальна робота - розплутування складних вбивств і афер (зараз цим займається головне слідче управління). Інші ж поліцейські, згідно із законопроектом, займуться боротьбою з більш дрібними порушеннями.

Автори законопроекту кажуть, що хочуть збільшити і зарплату майбутнім поліцейським - до $ 500-1000 (зараз у середньому - $ 250).

В українському МВС виданні сказали, що зараз фахівці працюють над питанням реформування 6 відомчих груп. «Суть не в перейменуванні, про це, до речі, ще дискутують. Взято курс на європейські стандарти », - повідомив глава Управління по зв'язках з громадськістю МВС Володимир Поліщук. Рядові вважають, що ідея сама по собі непогана. «Головне, щоб все не обмежилося тільки новими вивісками і генерали не забули збільшити нам зарплати», - розповів один з дільничних.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:LB.ua/Общество
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. MihA
  MihA
  18-01-12, 18:37 | IP:193.110.17...
  Проблема не лише в "бидлі" в формі, проблема також в "бидлі" без форми, адже виродків серед цивільних набагато більше ніж серед працівників ОВС, чомусь ніхто не замислюється над тим, що б робити по закону, кожен з цивільних намагаеться дати всім кому тільки може хабара...
 • 6. Олександр
  Олександр
  17-01-12, 14:11 | IP:178.95.176...
  В нашої націїї немає своєї мови, віри, духовності, ми завжди звикли робити те що робить стариший брат, Росія. Від того що перейменують правоохоронні органи, вони нічим не зміняться, крім написів на спинах, іто не у всіх.
 • 5. Торонто
  Торонто
  16-01-12, 22:19 | IP:71.183.186...
  Западенские хохлы - потомственные полицаи...
 • 4. Саша
  Саша
  16-01-12, 19:16 | IP:141.138.102...
  Мвахахаха! Чекаємо на поліцію Маямі ;) Скоро за справу братимуться не старі та корумповані міліцьйонєри, а досвідчені та професьйональні копи.
 • 3. Сергій
  Сергій
  16-01-12, 15:39 | IP:46.227.137...
  "Взято курс на європейські стандарти" - скоріш за все взято курс на Росію. Все це точно передають в цьому кліпі: youtube.com/watch?v=LZewRJmYfBw

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама