Польща скасувала оплату за видачу віз українцям

06.06.12 18:29 2077 0

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та Міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський підписали Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за видачу національних віз

Польща скасувала оплату за видачу віз українцям

6 червня ц.р. в рамках робочого візиту Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Республіки Польща Голова українського МЗС провів зустріч з Міністром закордонних справ Республіки Польща Радославом Сікорським.

Главами зовнішньополітичних відомств двох держав було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про скасування оплати за видачу національних віз.

„Підписання сьогоднішньої Угоди є реальним кроком на зустріч побажанням громадян України та Польщі”, - зазначив Міністр закордонних справ України К.Грищенко.

Міністри закордонних справ України та Польщі взяли участь в урочистій церемонії відкриття Почесного консульства України в Перемишлі. Новопризначеному Почесному Консулу України в Перемишлі Олександру Бачику було вручено консульський патент і екзекватуру.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Міністерство закордонних справ України
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама