Хіларі Клінтон погодилася стати держсекретарем США

24.11.08 09:59 2179

Сенатор від штату Нью-Йорк Хіларі Клінтон погодилася залишити Сенат і зайняти пост держсекретаря США в адміністрації обраного президента країни Барака Обами.

Хіларі Клінтон погодилася стати держсекретарем США

Про це в п'ятницю пише газета TheNewYorkTimes, посилаючись на два джерела в оточенні сенатора, які наполягали на анонімності.

За даними газети, рішення очолити Держдепартамент Клінтон прийняла після додаткових консультацій з обраним президентом. Тим часом, в оточенні Обами повідомили, що жодних офіційних заяв про призначення держсекретаря раніше Дня подяки (27 листопада в поточному році) зроблено не буде.

Тим часом стало відомо, що керівник Федерального банку Нью-Йорка Тімоті Гейтнер в уряді Обами очолить Міністерство фінансів. Повідомлення про його призначення очікується в понеділок, як і оголошення про призначення міністром торгівлі губернатора штату Нью-Мексико Біла Річардсона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідери демократичної більшості в Сенаті США підготували для Клінтон одну з керівних сенатських посад на випадок, якщо вона не обійме пост держсекретаря. Тим часом, близько 57 відсотків американців вітали б її призначення главою Держдепартаменту, повідомляє Lenta.ru.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:"Газета по-українськи"
Система Orphus

Останні новини

Реклама