Українцям радять не їздити до Каїру та Луксору

10.08.12 09:59 1780 0

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від туристичних поїздок до єгипетських міст Каїр, Александрія, Асуан, Луксор і Таба.

Українцям радять не їздити до Каїру та Луксору

Такі рекомендації МЗС видав у зв’язку із погіршенням безпекової ситуації в Єгипті та збільшенням випадків неконтрольованої агресії.

Крім того, дипломати радять не їздити до міст Порт-Саїд, Суец, Ель-Аріш, Рафіх та регіону Північного Синаю.

"З метою уникнення загрози безпеці, громадянам України, які відпочивають у курортному місті Хургада, рекомендується проводити відпочинок в межах території готелю та утриматися від неорганізованих поїздок до міста та за його межі", - йдеться в повідомленні.

Громадянам України, які відпочивають в курортному місті Шарм Ель-Шейх, рекомендовано утриматися від поїздок по Південному Синаю та у напрямку до Таба.

Всім громадянам України, які перебувають на території Єгипту, рекомендовано "утримуватися від відвідання місць надмірного скупчення людей, не брати участь у акціях протесту, демонстраціях чи інших заходах, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні".

"Не рекомендується вступати у суперечки з місцевим населенням стосовно питань, які стосуються політичної ситуації в Єгипті, релігійних вподобань, чи гендерної нерівності", - додали в МЗС.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Українська правда
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама