В Україні почали діяти біометричні паспорти

02.01.13 09:00 2047 2

Біометричні паспорти в Україні почали діяти з 1 січня 2013 року.

В Україні почали діяти біометричні паспорти

Паспорт міститиме вмонтований чіп із біометричною інформацією: фото людини, відбитки пальців та інформацію про громадянина, що міститься в діючому паспорті. За бажанням в біометричний паспорт може бути включено додаткову інформацію.

Водночас інформація біометричних паспортів вноситься до Єдиного державного демографічного реєстру - це електронна інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки, використання інформації про громадянина держави.

Також, згідно із законом, така інформація є конфіденційною, а її нерозголошення гарантується державою. Кожен громадянин України, незалежно від віку, зобов`язаний одержати біометричний паспорт.

Оформлення біометричного паспорта для всіх осіб, починаючи з народження (замінивши тим самим свідоцтво про народження), оновлюється кожні 10 років. Введення в Україні біометричних паспортів обумовлене Планом дій щодо введення безвізового режиму з ЄС, схваленим у листопаді 2010 року.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Українська правда
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Сергій
  Сергій
  03-01-13, 01:31 | IP:176.32.10...
  Також є інформація на офіційному сайті міграційної служби http://dmsu.gov.ua/novyny/novyny-dms-ukrainy/946-biometrychni-dokumenty-v-ukraini
 • 1. Олександр
  Олександр
  02-01-13, 12:05 | IP:37.52.1...
  З 1 січня Державна міграційна служба НЕ видаватиме біометричні паспорти, натомість продовжить оформлення закордонних паспортів звичайного зразка.

  Про це УКРІНФОРМу повідомила директор Департаменту паспортної роботи та громадянства Державної міграційної служби України Діна Пімахова.

  «Лише після завершення правового врегулювання впровадження біометричних документів, проведення необхідних процедур щодо закупівлі бланків, а також створення інфраструктури і технічного забезпечення підрозділів Державної міграційної служби можна буде говорити про конкретні дати, з яких такі документи почнуть оформлювати. Цілком очевидно, що з 1 січня 2013 року біометричні документи в Україні оформлюватися не будуть, оскільки зазначені вище заходи ще не завершено», - сказала Пімахова.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама