Чехія планує видавати українцям річні мультивізи з 22 травня

21.05.13 17:44 3346

Посольство Чеської Республіки повідомляє, що від 22 травня 2013 року змінює свою дотеперішню практику в області видачі шенгенських віз з метою туризму та лікування.

Чехія планує видавати українцям річні мультивізи з 22 травня

Вище згадані типи віз будуть видаватися не лише на одноразовий в’їзд, але також на багаторазові в’їзди.

Указаний захід прийнято згідно з політикою Чеської Республіки на підтримку індивідуального та організованого туризму і курортної справи, розширення можливостей для особистих контактів між громадянами України та Чеської Республіки згідно з пріоритетами Східного партнерства Європейського Союзу та як вираження підтримки євроінтеграційних прагнень України.

Шенгенська багаторазова віза з метою туризму та лікування може бути видана за умови, що заявник доведе або обґрунтує намір часто та регулярно подорожувати, або ж у випадках, коли заявник доведе свою бездоганність та надійність, зокрема тим, що попередні шенгенські візи використав згідно з правилами. Далі заявник доводить свою економічну ситуацію в країні походження та намір покинути територію країн-членів перед закінченням терміну дії візи.

Заявник на багаторазову візу повинен при поданні заяви довести, що у минулому йому було видано мінімум дві одноразові шенгенські візи або одну багаторазову шенгенську візу на 90 днів з терміном дії хоча б на один рік(будуть надані копії цих віз), які він використав за призначенням. У такому випадку можна передбачати, що і наступна багаторазова віза буде використана за призначенням. Термін дії такої візи становитиме один рік, наступної – два роки.

Звертаємо увагу та просимо усіх заявників, щоб вони усвідомлювали, що консульський збір за подання заяви на багаторазову візу не підвищується у порівнянні з заявою на одноразову візу. Розмір консульського збору залишається незмінним як при поданні заяви індивідуально, так і через акредитовану туристичну фірму. Консульський відділ не стягує вищий чи додатковий збір у цьому випадку. Також акредитовані туристичні фірми не мають причини стягувати зі своїх клієнтів вищу плату за посередництво при поданні заяви на багаторазову візу, ніж при поданні заяви на одноразову візу.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Посольство Чеської Республіки в Україні
Теги: Віза, Чехія
Система Orphus

Останні новини

Реклама