Відсьогодні отримати візи до країн ЄС стане легше

01.07.13 10:49 2580

Сьогодні, 1 липня, набула чинності Угода про спрощення візового режиму між Україною та Європейським Союзом, яка була ратифікована ще 18 квітня Рада міністрів ЄС.

Відсьогодні отримати візи до країн ЄС стане легше

Зокрема, відтепер до дев'яти категорій збільшиться перелік громадян, які зможуть отримати візи в більш простому режимі безкоштовно. Зміни торкнуться представників громадських організацій, технічного персоналу, що супроводжує журналістів, водіїв, що перевозять міжнародний вантаж, близьких родичів громадян, які проживають на території країн-членів ЄС і які є громадянами однієї з країн ЄС, представників релігійних громад, учасників офіційного транскордонного співробітництва з ЄС, учасників офіційних освітніх програм обміну та участі у семінарах, курсах, конференціях, працівників, які беруть участь у міжнародних виставках, конференціях і семінарах.

Якщо ж громадянин захоче оформити візу за три дні, то з нього можуть зняти плату в розмірі 70 євро, якщо він живе далеко від представництва ЄС. При цьому посередники, які допомагають оформляти документи, можуть брати за свою роботу не більше 30 євро.

Примітно, що українці з біометричними паспортами можуть подорожувати країнами Союзу без віз. Багаторазові документи видаватимуть терміном на один рік або п'ять років.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Forbes.ua
Теги: Віза, ЄС
Система Orphus

Останні новини

Реклама