Інтеграція України з ЄС відбувається на основі спільних цінностей та прагматичного підходу

04.09.13 01:27 2491 3

Відновлення економіки Європи – спільна справа

Інтеграція України з ЄС відбувається на основі спільних цінностей та прагматичного підходу

Зараз ведеться інтенсивна робота щодо забезпечення підготовки підписання Угоди про асоціацію. Саме за останніх три роки під керівництвом Президента Віктора Януковича Україна досягла вагомих результатів в стосунках із Євросоюзом.

Олександр Вілкул«Відновлення економіки Європи – спільна справа. І інтеграція в цей процес України – 46 мільйонної європейської країни - створює нові можливості для цього. Потрібні єдність і скоординовані зусилля всіх держав нашого континенту - як тих, які вже є членами Євросоюзу, так і тих країн, які поки перебувають поза його межами», - про це сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул, виступаючи на відкритті XXIII Економічного Форуму під назвою "Перспективи нового світового порядку" у місті Криниця-Здруй в Польщі. Він зазначив, що «Інтеграція України в ЄС - головний зовнішньополітичний пріоритет. Вона відбувається на основі спільних цінностей та прагматичного підходу».

Віце-прем'єр-міністр зазначив, що Україна високо цінує підтримку Польщею євроінтеграційних прагнень України, та розраховує, що її авторитет в ЄС допоможе із підписанням Угоди про асоціацію.

«Євросоюз для українців є прикладом політичного, економічного й соціального успіху. Об’єднана Європа є чітко задекларованим цивілізаційним вибором України», - сказав Олександр Вілкул.

«Очікується, що саме у Вільнюсі на саміті «Східного партнерства» у листопаді Україна та Євросоюз підпишуть історичний документ – Угоду про асоціацію та створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Цінність Угоди не лише в тому, що вона допоможе Україні зробити ще один крок у модернізації соціально-економічного життя відповідно до європейських стандартів. Але й у тому, що вона відкриє Європейську Україну для Об’єднаної Європи», - сказав Олександр Вілкул.

Окрім цього, Віце-прем'єр-міністр торкнувся теми взаємодії із СНД та Митним Союзом.

«Україна враховує величезний і традиційний для українських виробників ринок країн СНД. Важливим для нас є пошук взаємоприйнятних форм співробітництва з Митним союзом. Ринок країн цього об’єднання є традиційним і важливим для українських експортерів. Товарообіг України з країнами Митного союзу на сьогоднішній день складає більше 60 млрд. доларів США», - сказав він.

Також, в рамках Форуму на панельній дискусії «Реформа системи територіального самоврядування в Україні», Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що підвищення ефективності управління регіонами у відповідності з кращими світовими практиками є важливою частиною євроінтеграції України.

Олександр Вілкул зазначив, що на рівні регіонів євроінтеграція відбувається дуже активно.

«Впровадження Україною положень Європейської хартії є однією з вимог ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію. Зокрема, це стосується прийняття нової Концепції реформування місцевого самоврядування. В Україні розроблено проект нової Концепції. Наразі триває етап її широкого обговорення», - сказав Олександр Вілкул.

Планується, що обговорення Концепції нової системи місцевого самоврядування буде закінчено 1 жовтня. Тобто – саме напередодні Вільнюського саміту ЄС в листопаді.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Denys
  Denys
  04-09-13, 20:31 | IP:182.93.47...
  Сто пудов!
  Америкос крассава,свалил в штаты и строчит оттуда : какие мы плохие-в Европу захотели...
  А че-ж ты, Вася, в таможенный союз не свалил,а сразу в штаты!? Что,все-таки в США и в Европе лучше чем рассиянии???
  Поэтому заткни свою американскую пасть,и иди голосуй за Обаму... "Славянин" херов!
 • 2. Из Украины
  Из Украины
  04-09-13, 12:06 | IP:93.183.255...
  Во как! Мерзавцы! Тебя, часом, ФСБ не завербовало? Те тоже истерят и угрожают, понимая, что теряют извечный контроль над соседом. Ты когда лет ...дцать назад в Америку сваливал, не считал себя предателем и мерзавцем?!
 • 1. Из США
  Из США
  04-09-13, 02:32 | IP:71.183.191...
  У соседа всегда трава зеленее и небо синее. Куда вы ломитесь? Это какие такие "европейские ценности? Вы же языка не знаете. Вы ещё приползёте к славянам, но будет поздно. Предатели и мерзавцы!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама