Українцям хочуть заборонять палити в таксі і поїздах

24.03.09 13:12 1713 0

У громадському транспорті, в тому числі, в потягах і таксі можуть повністю заборонити палити.

Українцям хочуть заборонять палити в таксі і поїздах

Це станеться у випадку, якщо зміни до закону про тютюнові вироби будуть ухвалені Верховною Радою в цілому. Ухвалений у першому читанні проект закону передбачає збільшення попереджувальних написів на пачці сигарет з 30% до 50%. Законопроектом, зокрема, пропонується привести положення закону у відповідність до Конвенції ВОЗ.

Разом з тим, відповідно до документа, вперше вводиться відповідальність для юридичних осіб за куріння в громадських місцях, оскільки згідно з чинним законодавством відповідальність за куріння в невстановлених місцях несуть лише фізичні особи.

Від власників або орендарів приміщень потрібно повністю заборонити куріння в своїх будинках або відвести спеціальні обладнані місця для куріння. Куріння також забороняється в дитячих, навчальних, спортивних та лікувальних закладах. Досі заборона куріння регулювалалася лише на рівні місцевих адміністрацій. Пропонується також створити в державних поліклінічних закладах охорони здоров'я кабінети з діагностики, консультування, профілактики та лікування тютюнової залежності, заборонити поштучно реалізацію тютюнових виробів.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Український Бізнес Ресурс
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама