Верховна Рада прийняла головний закон для безвізового режиму з ЄС

23.07.14 01:10 2300 0

Верховна Рада 22 липня прийняла закон, що дозволяє оцифровку відбитків пальців і внесення їх в біометричний закордонний паспорт громадянина України.

Верховна Рада прийняла головний закон для безвізового режиму з ЄС

За Закон "Про внесення змін до Закону України" Про Єдиний державний демографічний реєстр і документах, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу або її спеціальний статус"проголосували 233 з 254 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. Голосування проводилося кілька раз через брак необхідної кількості голосів.

Відповідно до прийнятого закону, за згодою особи, оцифровані відбитки пальців рук вносяться в безконтактний електронний носій у разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта України, службового паспорта України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, проїзного документа біженця.

Оцифровані відбитки пальців рук людини після внесення в безконтактний електронний носій вилучаються з Реєстру та знищуються.

У законі зазначено, що оцифровані відбитки пальців рук особи, виходять після досягнення нею 12-річного віку. Як говориться в пояснювальній записці до закону, його прийняття дозволить забезпечити виконання рекомендацій європейський фахівців з лібералізації візового режиму з Євросоюзом.

Нагадаємо, введення в Україні біометричних закордонних паспортів, які міститимуть відбитки пальців їхніх власників, є основною вимогою Євросоюзу для спрощення візового режиму. Влада України пообіцяли, що біометричні паспорти почнуть видаватися 1 січня 2015, і будуть майже вдвічі дешевше, ніж сьогоднішні бланки закордонного паспорта.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:5 канал
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама