Німецькі повітряні десантники будуть допомагати контролювати перемир'я на сході України

04.10.14 02:07 2019

Про це 3 жовтня повідомила німецька газета Bild. Представник міністерства оборони Німеччини підтвердив це повідомлення

Німецькі повітряні десантники будуть допомагати контролювати перемир'я на сході України

Видання, посилаючись на документи міністерства оборони ФРН для внутрішнього користування, повідомляє, що всього у місії планується задіяти 200 німецьких солдат. 150 з них будуть контролювати ситуацію в районі конфлікту за допомогою безпілотників типу Luna, які є на озброєнні бундесверу. Ще 50 військовослужбовців будуть охороняти спостерігачів ОБСЄ.

Запланована операція бундесверу в Україні - наслідок німецько-французької ознайомчої місії, проведеної на Донбасі в середині вересня. Тоді експерти обох сторін дійшли висновку, що перемир'я між українською армією і сепаратистами можна контролювати за допомогою безпілотників лише в тому випадку, якщо необхідний для цього персонал буде перебувати під охороною озброєних солдатів.

Міністр оборони ФРН Урсула фон дер Ляйєн в інтерв'ю Bild повідомила, що "спільна доповідь Німеччини і Франції на предмет того, як ми можемо допомогти ОБСЄ в її важливій мирній місії, в ці дні буде представлена на розгляд ОБСЄ". Лише після цього, за її словами, будуть обговорені конкретні деталі майбутньої місії на Україні.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама