В Україні введено ліміт на кількість автомобілів для чиновників

07.12.09 19:25 2397

Міністерство внутрішніх справ тепер матиме лише 10 автомобілів, СБУ - стількиж. Найбільше дозволяється Міноборони - 23 автомобілі.

В Україні введено ліміт на кількість автомобілів для чиновників

Кабінет міністрів України установив ліміт легкових автомобілів, що обслуговують державні органи.

До списку увійшли органи, які здійснюють керівництво військовими формуваннями та правоохоронними органами, органи і підрозділи цивільного захисту, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації.

Відповідну постанову від 2 грудня 2009 р. №1284 опубліковано на офіційному сайті уряду.

Згідно з документом, ліміт для Міноборони складає 23 автомобілі, для МВС - 10, для МНС - 12, для адміністрації Держприкордонслужби - 10, для Держспецзв'язку - 10, для Держспецтрансслужби - 6, для Державного департаменту з питань виконання покарань - 9, для СБУ - 10, для Служби зовнішньої розвідки - 10, для Управління державної охорони - 10.

Ліміт вказаний без урахування транспортних засобів спеціального, спеціалізованого призначення та оперативно-рятувальних автомобілів.

Як повідомлялося, нецільові витрати українських чиновників усіх рівнів обчислюються мільярдними втратами для бюджету.

Один з найгучніших випадків стався наприкінці грудня минулого року, коли журналісти помітили у міністра транспорту Йосипа Вінського Mercedes S-класу вартістю майже 1 млн грн, який було придбано за держкошти. Розгорівся скандал, і Вінський пересів на власне авто. Але практика закупівлі держструктурами службових автомобілів за ціною вищою, ніж дозволено законодавчим лімітом (600 тисяч грн), на цьому не припинилася. Рахункова палата встановила, що в минулому році МЗС, купуючи 55 автомобілів для українських посольств, витратило на це зайві 500 тис. доларів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ТСН
Система Orphus

Останні новини

Реклама