Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото)

17.05.10 15:15 4658 3

Жіночий рух FEMEN у зв'язку з офіційним візитом президента РФ Дмитра Медведєва в Україну висловлює свій протест проти політики Віктора Януковича, пріоритетом якої, на думку FEMEN, є не права і свободи громадян України, а інтереси "одіозного старшого брата".

Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото)

Як говориться в повідомленні FEMEN, протест викликаний побоюваннями, що другий візит Дмитра Медведєва в Україну призведе до більшої політичної і економічної "русифікації" країни.

Рух "Фемен" узявся за Мєдвєдєва

"Тоталітарно-патріархальні синдроми Віктора Януковича і його команди, які проявилися одразу ж після президентських виборів", - говориться в повідомленні.

FEMEN вважає, що зближення України та Росії також несе загрозу інтересам українок, які тільки починають відчувати себе вільними європейськими жінками.
"Хід розвитку українсько-російських відносин свідчить про те, що Янукович стурбований далеко не свободами українських жінок - він захоплений загарбницькими амбіціями кремлівських чоловіків", - наголошується в повідомленні FEMEN.

"Експансія Росії загрожує для України не тільки втратою громадянських прав і свобод, а й поверненням радянського домострою. Для українських жінок свобода має аромат французьких парфумів, а не "кирзи". Ми не дамо нашу країну і українок на розтерзання російському ведмедю!" - заявила Ганна Гуцол, лідер жіночого руху FEMEN.

Фото

Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ZaUa.org
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Олександр
  Олександр
  27-09-10, 23:06 | IP:92.49.210...
  Я цілком і повністю підтримую задумку та всі протести дівчат!!! чому в інших країнах виходять люди, роботі протестувати навіть проти збільшення пенсійного віку на 2 роки, а в нас і на 5 збільшили, і ніхто і пальцем не поворухнули! а це тільки дрібниці, а скільки ж ще тем для протестування, а ніхто нічого не робить!!! так що дівчата молодці!!!
 • 2. Я
  Я
  17-05-10, 17:07 | IP:95.134.60...
  Да, лялька классная...Только стоять с голыми сиськами под государственным зданием-не стыда, ни совести!Видал я их акции в стольном граде-вроде бы против проституции и обшественых манипуляций, а в реалиях после этого блондиночка с "Фемен" садится к г-ну Шуфричу в машину и едет с ним ночник...Со всеми вытекающими.Блядство-блядством, лучше бы трудом и наукой студенточки страну прославляли!!! Создают ляльки Украине соответсвующий имидж...И так весь мир знает, какие у наших женщин детали самые лучшие...Клин клином!
 • 1. Вітя
  Вітя
  17-05-10, 17:01 | IP:77.121.107...
  Цей рух як раз проти повій, і проти продажу українок. Чого варта лише акція - "Україна не бордель!". На фото дуже гарна українська дівчина. Молодці дівчата!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама