Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото)

17.05.10 15:15 5138

Жіночий рух FEMEN у зв'язку з офіційним візитом президента РФ Дмитра Медведєва в Україну висловлює свій протест проти політики Віктора Януковича, пріоритетом якої, на думку FEMEN, є не права і свободи громадян України, а інтереси "одіозного старшого брата".

Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото)

Як говориться в повідомленні FEMEN, протест викликаний побоюваннями, що другий візит Дмитра Медведєва в Україну призведе до більшої політичної і економічної "русифікації" країни.

Рух "Фемен" узявся за Мєдвєдєва

"Тоталітарно-патріархальні синдроми Віктора Януковича і його команди, які проявилися одразу ж після президентських виборів", - говориться в повідомленні.

FEMEN вважає, що зближення України та Росії також несе загрозу інтересам українок, які тільки починають відчувати себе вільними європейськими жінками.
"Хід розвитку українсько-російських відносин свідчить про те, що Янукович стурбований далеко не свободами українських жінок - він захоплений загарбницькими амбіціями кремлівських чоловіків", - наголошується в повідомленні FEMEN.

"Експансія Росії загрожує для України не тільки втратою громадянських прав і свобод, а й поверненням радянського домострою. Для українських жінок свобода має аромат французьких парфумів, а не "кирзи". Ми не дамо нашу країну і українок на розтерзання російському ведмедю!" - заявила Ганна Гуцол, лідер жіночого руху FEMEN.

Фото

Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото) Жіночий рух FEMEN узявся за Мєдвєдєва (фото)

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ZaUa.org
Система Orphus

Останні новини

Реклама