Міліція почала затримувати людей за розпивання пива (відео)

24.05.10 13:40 2056 2

Ласкаво просимо у відділок. За розпивання пива у громадських місцях - міліція не лише попереджає і штрафує, але і фотографує та бере відбитки пальців.

Міліція почала затримувати людей за розпивання пива (відео)

Щоправда, роблять це неофіційно, бо у законі про заборону розпивання пива у громадських місцях - це не прописано. Такі дії міліції - юристи називають порушенням прав громадян.

"Це не пиво", "п'ю в пакеті" або просто "не знав про новий закон" - це стандартний набір відповідей громадян на запитання патруля. Та міліціонери невблаганні - пиво, кажуть, не можна пити ані з пакета, ані без нього. Проте запевняють - порушники на перший раз відбуваються попередженням - або усним, або письмовим.

Антон: "Стовпчик такий: профіль, фас... Все, як має бути у справжнього злочинця, який щось вкоїв, щось вкрав, когось вбив..."

Киянин Антон у лояльність міліціонерів не вірить. За перше ж порушення з пивом його разом із друзями доправили у райвідділ. Склали протокол та ще й сфотографували "на пам'ять".

Антон: "Я запитав - на якій підставі мене мають фотографувати, бо я вважаю цю процедуру достатньо принизливою... Мені пояснили, що фотографують усіх затриманих на підставіі усного розпорядження керівника районного відділку".

Протоколи складати можуть, а от фотографувати або брати відбитки пальців за таке порушення не мають права - пояснюють юристи. Тож порушники мають законне право відмовлятися.

У міліції визнають - пивних порушників таки фотографують. Проте лише злісних.

Ігор Коновал, заступник командира патрульної служби: "Якщо раніше він вже затримувався за розпиття пива, або появу в громадському місці у п'яному вигляді , первий і другий раз - на третій раз вже діставляється у відділ. Ну, приблизно два протокола складаєм на місці, і до восьми чоловік маємо затримати і доставити у райвідділ".

За три місяці від початку антипивної кампанії міліціонери склали понад тридцять тисяч протоколів. Скількох відвезли у відділок та сфотографували - правоохоронці не уточнюють.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:5 канал
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 2. Петр I
    Петр I
    24-05-10, 18:45 | IP:77.121.104...
    Полный тупизм. Стремимся в Европу, а по мозгам как всегда не дотягиваем. Какой смысл этого закона, содрать побольше денег с населения. Пить будут только больше, запретный плод - сладок. Вся Европа пьет в пакете и ничего, не спились. Это тупо дополнительных доход ППСников и дополнительный повод им компенсировать комплекс ихней неполноценности.
  • 1. РТУТЬ
    РТУТЬ
    24-05-10, 17:44 | IP:81.30.173...
    A.C.A.B!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама