Костенко написала роман про переживання українського програміста

20.12.10 14:14 1959

80-річна Ліна Костенко днями презентувала свій перший роман у прозі з промовистою назвою «Записки українського самашедшого».

Костенко написала роман про переживання українського програміста

Живий класик української літератури (її твори, наприклад «Маруся Чурай», давно увійшли до шкільної програми) розповіла, що працювала над книгою 10 років, а написано її роман від імені 35-річного чоловіка-програміста (перша фраза роману: «Я завжди був нормальною людиною »), який, з одного боку, переживає особисту драму, а з іншого - проблеми світової глобалізації.

«Йшов міленіум, третє тисячоліття, нам говорили, що перейти цей рубікон дуже важливо, - такими словами презентувала письменниця свій роман. - Тепер всі про це забули. І зараз у 21-му столітті живуть так само, як і в попередньому. Я зрозуміла, що мені страшенно хочеться простежити, як людство входить в міленіум. Буквально день за днем. Як входить Україна, як входжу я в третє тисячоліття». За словами Ліни Костенко, у неї набралая величезна кількість матеріалу, а потім почалася довга і кропітка робота по систематизації.

До середини тижня «Записки українського самашедшого», які вийшли 10-тисячним накладом, можна буде купити по всій Україні орієнтовно за 50 грн. До речі, за словами видавця Івана Малковича, «самашедший» у назві роману - це суржикове слово, щоб показати, що це саме український погляд на світове божевілля: «У нас такого ще не писали!».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Сегодня.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама