Кабмін пропонує підвищити пенсійний вік

21.12.10 02:15 1905 2

Кабінет міністрів вніс у Верховну Раду законопроект про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи.

Кабмін пропонує підвищити пенсійний вік

Документ зареєстровано в Раді ще 13 грудня.

Законопроектом пропонується "поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років, щорічно збільшуючи його на 6 місяців кожного року, починаючи з 1 лютого 2011 року, для чоловіків, що працюють на державній службі, – до 62 років з 2013 року".

"Поступово підвищити вік для жінок, для одержання державної соціальної допомоги з 58 до 63 років", - зазначається в документі.

Крім того, планується підвищити нормативну тривалість страхового стажу для призначення пенсії за віком у мінімальному розмірі з 20 років для жінок та 25 років для чоловіків, до, відповідно, 30 та 35 років для новопризначених пенсій.

Пропонується також підвищити мінімально необхідний страховий стаж для одержання пенсії за віком з 5 до 15 років.

Кабмін пропонує встановити максимальний розмір пенсії на рівні 12 розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Крім того, законопроектом передбачено підвищення рівня пенсійного забезпечення працівників бюджетної сфери, "передбачивши виплату їм одноразової грошової допомоги при виході на пенсію у розмірі 10 призначених місячних пенсій".

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Українська правда
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Віталік
  Віталік
  21-12-10, 11:56 | IP:194.50.125...
  В мене є чудовий законопроект, давайте підвищим пенсійний вік для депутатів Верховної ради до 120 років, а мінімальний стаж до 80.

  І нафіга на ту пенсію платити якщо скоріше всього до неї не доживеш, краще від неї відмовитись і десь в якись надійний банк відкладати і зняти коли відчуєш що тобі потрібні гроші.
 • 1. Gapochka
  Gapochka
  21-12-10, 10:48 | IP:178.95.142...
  тобто, ті, що сидять на шиї в працівників, які виробляють матеріальні блага, будуть отримувати кілька тисяч при виході на пенсію. а ті, які їх все життя годували - дулю. хороший закон...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама