Міліцію чекає грандіозне скорочення

21.12.10 13:18 2126

В органах внутрішніх справ будуть скорочені з 296 тисяч осіб до 200 тисяч.

Міліцію чекає грандіозне скорочення

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник.

"У міліції вважають, що таким чином зможуть зробити роботу міліції більш ефективною - адже зекономлені кошти пустять на технічне оснащення правоохоронців і збільшення зарплат співробітникам, які залишилися".

На сьогоднішній день середня зарплата міліціонера становить 2-2,5 тисячі гривень. А дільничний одержує і зовсім 1,7 тисячі гривень.

За словами Фаринника, скорочення торкнуться апарату управління міністерства: "Дуже багато керівних структур, які дублюють роботу міліції на місцях".

"Міжрегіональні, додаткові структури в центральному апараті, що займаються проведенням спецоперацій. Тому, в першу чергу, підуть непотрібні начальники. Також у центральному апараті залишаться тільки ті слідчі підрозділи, які розслідують резонансні злочини", - сказав він.

 "Апарат управління повинен становити 15% від загального штату органу". "Правда, наскільки зросте зарплата співробітників, що залишилися, поки невідомо".

У свою чергу, радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній каже, що тих працівників міліції, хто безпосередньо працює з людьми, скорочення не торкнеться.

"Присутності міліції на вулицях, навпаки, недостатньо - ППС, співробітників ДАІ. А от центральний апарат перевантажений", - сказав він.

"Наша мета - не допустити, щоб міліціонери виконували обов'язки за рахунок своїх грошей. Наприклад, заправляли службові машини за свій рахунок. У нас зараз на 1 автомобіль - 1 літр бензину на добу", - зазначив Стогній.

Крім того, за словами Фаринника, в університетах буде скорочено кількість факультетів, які готують слідчих: "Факультетів у нас 10. Один факультет щорічно готує по 50-60 слідчих, і від кількості страждає якість".

"Ми залишимо по одному в харківській Національній юракадемії імені Ярослава Мудрого, столичній Академії МВС України, львівському та одеському університетах внутрішніх справ. І набирати в них будуть тільки тих, хто вже пройде службу у внутрішніх військах", - сказав він.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Українська правда
Система Orphus

Останні новини

Реклама